harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Голямата зала

Go down 
+6
Мери Грейнджър
Георгиус Велмос
Белатрикс Риддъл
Вероника Потър
Софи Лупин
Стела Резник
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 8:25 am

На сутринта се оправих и отидох на закуска.На масата видях Георгиус.Реших да отида и да седна при него,защото отдавна не го бях виждала.
-Хей,Георгиус къде се губиш?Какво правиш напоследък?..
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 8:27 am

Видях Сиси, че идва към масата! Тя ме пита какво правя! Аз и отвърнах, че:
- Нищо интересно не правя.. Закусвам и отивам в библиотеката да почета малко... Ще видим, ако не ме усети учител ще отида при Филч, за да му пусна една бомбичка за добро утро.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 8:33 am

-Хах,супер си прекарваш..Аз от няколко дни не съмправила никакви поразии
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:12 pm

Доста бях закъснял за обяда, но така поне нямаше да има много хора и можех да се нахраня на спокойствие. Бях забравил за снощния случай с Драко и Рони. Дано да се бяха сдобрили.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:18 pm

Аз влезнах в Голямата зала и се огледах.Видях Сам и се запътих към него.:-Хей ,Сам-извиках аз.Не го бях виждала от доста време..-как си?От давна не те бях виждала...-усмихнах му се аз.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:51 pm

- Блестящо! - иронично отвърнах аз. - Ти ?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:56 pm

-Амиии..ддобре съм..поне така мисля-казах аз малко несигурно.Чувствах се малко гадно,нямах представа защо-Тааа....-бях малко смутена-...сега какво ще правиш?Питам защото няма с кой да се разкарвам.Не знам къде е Рони.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:58 pm

- Рони сигурно обикаля някъде с Драко. - отвърнах аз. - Вчера вметна нещо за летене. Като стана дума, искаш ли да се научим ?
Идеята ми хрумна изведнъж. Винаги съм искал да се науча да летя, макар да се предполага, че не е особено лесно и безопасно.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 2:02 pm

Зарадвах се.Наистина исках да се науча да летя:-Да разбира се!Ама има един проблем....-леко се изчервих защото това което следваше да кажа можеше да го накара да ми се присмива..-ъъъ...ами....аз не съм...много добра с летенето и въобще със спорта >////< -адски неудобно ми беше..
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 2:07 pm

- Ставаме двама. - отвърнах аз и се усмихнах. - На първокурсници не им е позволено много много да летят извън часовете, затова предлагам Нужната стая. Чакам те там.
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:28 am

Събудих се аз с леко закъснение и побързах да стигна до Голямата зала. Вътре не успях да видя никой от познатите затова седнах на масата Рейвънклоу и започнах да се храня.
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:41 am

Е, може би беше ден за запознанства, но нямаше никой познат на масата на Грифиндор, а и на другите. Освен онова момче Сам, което е от Рейвънклоу, с което така и не се запознах. Влезнах вътре и отново се препъвах в мантията си както вчера.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:44 am

Влезнах в Голямата зала.Огледах се.Рони я нямаше,явно все още беше в общата стая на Хъфълпаф.Видях само Сам да закусва на масата на Рейвънклоу.Аз го поздравих и седнах на масата на Хъфълпаф.Там нямаше много хора. В този момент дойде и Джини Уизли.Аз и махнах.Тя се препъваше в мантията си.Щях да отида до нея но се отказах.Помислих си за снощи.Не можех да повярвам,че съм заспала в парка. =_=
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:46 am

Видях момиче от Грифиндор, което ми беше познато в лицето, да влиза в Залата и явно вървеше към мене. Софи също влезе след нея, изпревари я сигурно защото грифиндорката се препъваше в мантията си. Махнах и аз на чернокосото момиче и върнах вниманието си към закуската.
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:01 am

Седнах и сложих в чинията си няколко плода и малко царевица. Отгризнах първо от царевицата. И повече не ми се ядеше. Замислих се откъде мога да си взема бирен шейк а в същия момент се появи пред мен. Много се зарадвах. Обръщах се към Сам Певърил, към масата на Рейвънклоу, а после и към Софи, Хафълпаф. Дали да отида при нея, не знаех дали е позволено да седим ученици от различни домове на една и съща маса, затова не рискувах.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:05 am

Не ми беше до ядене затова си облегнах главата на масата и си затворих очите.Бях много завеяна.Все още мислих над думите на Рони.Бас ловя,че Сам ми се присмиваше за вчера.Като си спомних случката с метлите се изчервих.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:06 am

Бях страшно изморен от дългото пътуване! Влезнах в голямата зала, за да хапна, защото бях премрял от глад! Видях много познати лица там.. Сам, Софи и разбира се .. Джини!!! Гледам, че е седнала на масата да хапва и се промъкнах зад нея! Обвих ръце около нея и тя се стресна! Обърна се да види кой е и в същият момент аз я целунах! След това я попитах:
- Как си Джини? - и се усмихнах Smile
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:07 am

Грифиндорката явно се колебаеше за нещо тъй като постоянно гледаше ту мен , ту Софи , ту закуската си. Не мислех да и се бъркам, защото ние дори не се познавахме. Е, тя поне може да ми е чувала името от другите. На третата препечена филийка се предадох да се тъпча затова доизпих чашата си с тиквен сок и тръгнах към изхода, като махнах на Софи за довиждане.
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:15 am

- Хейй... Не ме плаши така, повече! - засмях се ...
Не знам дали някой ни гледаше, но.. мисля, че не беше позволено това да се прави пред всички останали. Мисля Долорес Ъмбридж го беше вместила в правилата на училището, но тя вече не беше директор. Значи... може.
- Какво правиш тук, нали беше в Испания, при господин и госпожа Велмос, в прочие, как им бяха имената?? - отново се засмях.
Когато той беше около мен, не можех да спра да се смея, освен за секунди. Много се зарадвах, когато го видях. Затова го прегърнах след въпроса. Бяхме седнали и прегръдката не беше много удобна, но беше приятна. Smile
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:17 am

Аз станах от масата минах покрай Георгиус и Джини,поздравих ги и излезнах от Голямата зала.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 12:18 pm

Учениците малко по малко започнаха да идват. Аз се бях наяла с няколко зрънца от царевицата и малко бирен шейк. През цялото време си говорехме какво е правил в Испания, и впрочем той така и не отговори как се казват родителите му. Решихме, че имаше много хора в голямата зала, затова тръгнахме към тайния коридор. Там естествено нямаше никого, надявахме се, че нямаше никого. Дано Проф. Салватор не ни хване и там, защото там няма да сме с книга и няма да имаме друго оправдание освен "Я...какъв хубав водопад". Мислено се засмях и предложих на Георгиус да тръгваме. Станахме, а докато излезнагме от вратата, аз го попитах отново:
- И понеже не ми каза как се казваха родителите ти... Може ли сега да ми кажеш?
Исках да го хвана за ръката, но беше срам от другите ученици. Все влизаха още и още а ние вървяхме точно на там където влизаха. Гледам само към него и се опитвах да не мисля за това.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 12:40 pm

Тръгнахме! Бях хапнал добре! Пържени яца с бекон! Мммм...! Всички говореха какво съм правил в Испания и всеки път казвах, че съм посещавал родителите си! С Джини тръгнахме към "Нашето място"! Тя ме попита как се казват родителите ми, а аз и отговорих:
- Майка ми се казва Синтия, а баща ми Кроин! - и се усмихнах!
- Много добри хора са, само дето тате беше духнал като аз съм се родил. Very Happy:D Ама се разбра, защото са го викнали на служба в някаква битка (нещо такова беше)!
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 8:54 am

Сутринта влезнах в Голямата зала.Там нямаше ниокой.Седнах на масата на Хъфълпаф и почнах да ям пържените филийки.Чудех се защо още никой не е дошъл.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 9:06 am

Драко този път стана по - рано и дойде в залата и беше втори. Там беше и Софи. Седна при нея, като взема една от чинийките на масата си и каза:
- Здрасти.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 9:08 am

Драко беше дошъл с Голямата зала.Той седна до мен и ме поздрави:
-Здрасти-казах аз сънено с една филийка в устата.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Sponsored content





Голямата зала - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Голямата зала
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Пъятят до ГОлямата Зала
» От Голямата зала към моста над езерото.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: