harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Голямата зала

Go down 
+6
Мери Грейнджър
Георгиус Велмос
Белатрикс Риддъл
Вероника Потър
Софи Лупин
Стела Резник
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:18 pm

- Благодаря ти страшно много! - Казах искрено аз и започнах да се храня!
Върнете се в началото Go down
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:22 pm

-Ооо,за нищо,!Ще ти помогна да се реваншираш на другите,но нямам идея как ще спечелим доверието им ..
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:24 pm

Няма значение! Smile Ако искат да ми вярват! - казах аз и се усмихнах широко!
Върнете се в началото Go down
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 12:29 pm

-Ти си решаваш-казах аз.Хайде сега да ядем,че умирам от глад Smile
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:21 pm

Малфой влезе в залата, след страхотната вечер. Беше се успал с около час и слезе долу доста рошав, но така се харесваше повече. Огледа масите и видя Георгиус, който беше под Империус и за това беше сложен в Слидерин, но сега беше в Грифиндор. Отиде и поздрави непознатото момиче и Георгиус:
- Здравейте. Здрасти Георгиус. - Драко се обърна към момичето и каза - Приятно ми е аз съм Драко Малфой от Слидерин.
Върнете се в началото Go down
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:37 pm

Здравейй..Аз съм Сиси Уизли от Грифиндор-казах аз и му подадох ръката си
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:38 pm

Драко я пое и се здрависаха.
- Приятно ми е. - каза слидеринецът и седна до тях, макар че тук не беше неговата маса, а по - точно на врага на неговият дом, но той не обърна внимание.
- Как сте, какво правите?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:41 pm

Аз влезнах в Голямата зала,огледах се и видях Драко да говори с едно момиче от Грифиндор.Аз отидох при тях и ги попитах:-Хей,може ли да седна при вас?-видях че момичето беше в червена коса и й се представих-Здрасти,аз съм Софи Лупин ,от Хъфълпаф съм.Как е твоето име?-попитах аз и й се усмихнах
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:48 pm

Софи беше влязла в голямата зала. Поздрави ги и попита за името на момичето.
- Казва се Сиси Уизли. - отговори вместо грифиндорката Драко и Лупин седна до тях. След това той се обърна към нея и каза:
- Тази вечер ще се съберем ли някъде с останалите?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 1:54 pm

Аз се позачудих''Дали да не вземат да ни хванат''-Амиии....не знам, по-добре да питаме останалите,но не гарантирам,че аз ще дойда-казах аз леко колебаещо.Нещо не ми се забъркваше в проблеми тази нощ.Искаше ми се да си остана в общата стая на Хъфълпаф и да си слушам музика като гледам нощното небе.-Питай Рони и останалите.А ако искаш може да питаш и този Сам от Рейвънклоу.Той е много свестен.Може и той да иска да дойде....
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:00 pm

хММ..ПОЧУДИХ СЕ ЗА КАКВО ГОВОРЯТ ТЕ И ЛЮБОПИТСТВОТО МИ НАДДЕЛЯ
-ИЗВИНЕТЕ,КЪДЕ ЩЕ ХОДИТЕ?кАКВО ЩЕ ПРАВИТЕ?-ПОПИТАХ НАИВНО АЗ
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:01 pm

Аз се позачудих дали да и кажа за какво става въпрос:-Амииии......Драко....да и кажем ли?-попитах го аз-Сиси,можем ли да ти имаме доверие?-попитах я аз
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:02 pm

Малфой чак тогава се сети че не бяха сами, но ако цялото училище разбереше какво правят щяха да си навлекат много неприятности. Обърна се към Софи и каза на Сиси:
- Просто се срещаме и си говорим, но явно тази вечер няма да можем за съжаление. - направи се че му е гадно, а после каза - А за Сам, по - добре е да не идват още нови, защото ще имаме много проблеми.... защото ще вдигаме страхотен шум. По - добре да не се събираме днес. - намигна скришно на Лупин и замълча.
Върнете се в началото Go down
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:07 pm

Имах чуството,че те правят нещо нередно,но си замълчах и просто отговорих:
-Аха добре
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:14 pm

Драко попита Сиси:
- Как е в дома на Грифиндор? Ти си първата грифиндорка която виждам тук и за това те питам. Харесва ли ти в хогуортс?
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:19 pm

Дочух разговора им, и се присъединих!
- Да, на мен ми харесва страшно много!
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:23 pm

Чак тогава забелязах,че Георгиус е там:-Охооо...Велмос какво правиш?-казах му аз развеселено,за да не си мисли,че се заяждам с него-Как си прекарваш в Грифиндор? Very Happy -Някак си се радвах,че вече не се държи ужасно с останалите.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 2:55 pm

- Супер! Smile Харесва ми да не съм лош! - рекох откровено аз!
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 3:02 pm

Драко се засмя и каза:
- Не всеки слидеринец е лош, от мене да го знайте. Макар че повечето са такива има и някой свестни, така че това че от Слидерин е вече в Грифиндор не му променя отношението.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 3:22 pm

Аз се съгласих с Драко:-Като стана въпрос за Слидерин....казвали са ми ,че от този дом повечето се държат ужасно с другите домове.Но изглежда,че не е така-усмихнах се аз-Е стига толкова за кой с какво отношение е .Аз май ще се прехвърлям на масата на Хъфълпаф,че нещо съм гладна.Амии...до скоро.-казах аз и отидох на масата на Хъфълпаф
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 3:24 pm

-Добре..приятно ми беше-казах аз и махнах на момичето за довиждане
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 3:38 pm

Вече бях мног закъсняла, вчерешната олелия ме беше изморила. Влязох във Голямата Зала и се огледах. Не беше останал почити никой там, но не забелязах човекът с който най много исках да говоря ;( . Видях Георгеус и някакво друго момиче на масата на Грифиндор. Какво за бога правеше той там??

Доближих се и реших да ги послушам малко преди да ги заговоря. Не казаха нищо интересно затова се затичах към тях и им скочих на гърбовете облягайки се леко.

- Здравейте! - викнах аз леко по силно и с елко по принъдена усмивка от колкото трябваше. - какво става хорааа??

Бях в твурде лигаво настроение за да буде истина. реших да не ги пришпорвам да ми отговорят а да ги изчакам
Върнете се в началото Go down
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 3:42 pm

Дойде някакво момиче и скочи на гърбовете ни..Леко се изплаших и я попитах:
-Ти коя си?
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 4:03 pm

- потър. Рони Потър. - представих се ухилено - от Хафълпаф. Приятелка съм на Софи и ..хъмм... ми даи на Драко - последното беше факт най вероятно известен само на мен , защото не занех дали Драко ме харесва особено.
Върнете се в началото Go down
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 4:26 pm

Хмм. .приятно ми е - казах аз и отново подадох ръката си с широка усмивка на лицето си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Голямата зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Голямата зала
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Пъятят до ГОлямата Зала
» От Голямата зала към моста над езерото.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: