harrypotter-magic

The magic starts here!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Голямата зала

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

Брой мнения : 162

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:19 pm

Бях се обърнала за момент и София я нямаше. Огледах се и я видях на входа да помага на някакво момиче
- Хей, какво става? - провикнах се аз малко по силно от приличното и някоко човека се обърнаха към мен с възмущение.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:22 pm

Вдигнах глава и видях друго момиче, вероятно хафълпафка, което се провикна.
- Мисля, че те търсят. - Казах на Софи.
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 181
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:24 pm

-Ъъъъ,виждам,че си от Рейвънклоу-нямах представа защо казах това.Отидох с нея до масата на Рейвънклоу с учебниците.-Е радвам се че се запознахме ^^...тааа..(а да наистина ме търсят)..ще се видим в часовете-усетих че ме хваща срам и й казах-Е,до скоро-и се върнах при Рони.
Вижте профила на потребителя http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:25 pm

Драко тъкмо влизаше в залата и аз отидох при групата насъбрала се на входа
- Аз съм Вероника- казах разсеяно на момичето, но й помахах с умивка. Знаех, че нямам основание да смятам че тя ще ми открадне Софи, но го правех. След това се обуърнах към Драко- Не мисля че е много подходящо да си говорим за нея на публично място. имам чуството, че ни наблюдава - макар и да го казах със смях наистина имах леки опасения- не си мисли че ме е страх от нея или нещо такова - побързаах да кажа занейки, че може да ме помилсли за бъзливка!
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:29 pm

Аз се върнах при Рони и я видях да говори с Драко:-Съгласна съм с Рони-казах аз-ако искате да се срещнем някъде и да говорим-имах чувството,че всеки момент ще дойде Белатрикс и пак ще почне да се заяжда-Ъъъъ аз май ще ви оставя,ще отида да си доям храната.
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:30 pm

Аз съм Мери. - Казах на Вероника в отговор, но тя вече си бе тръгнала. Не ми вървеше в запознанствата, но и двете изглеждаха наистина приятни момичета.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:34 pm

- Драко идеята на Софи е добра - може да се видим някъде и да поговорим за хората..... - казвайки това осъзнах, че звуча сякаш мразя онова момиче, но далеч не беше така. Аз исках да бъдем приятелки или нещо такова, но реших да не се отмятам от думата си пред Драко.

Бях чула момичето от Рейвънкул затова се обурнах и й махнах леко и незабележимо с ръка. Надявах се да го беше видяла. Изведнъж осъзнах къде се намеирам и колко много се радвах на този фацт, сетих се за помощта която щях да получа от доректорката. Сърцето ми подскочи и аз се засмях , започнах да се въртя на входа на залата.
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:38 pm

Седнах на масата и се опитах да се съсредоточа върху храната, но тя ми присядаше на гърлото. Имах някакво странно усещане, което не можех да определя, затова станах от масата и се запътих обратно към изхода. Надявах се да намеря общ език и с другите, струпани там.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 189

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:45 pm

Драко стоеше и гледаше хафълпафките. Огледа се по - добре и каза:
- Няма защо да се страхувате от Белатрикс. Просто на нея нещо не и е наред. Тя иска всички да бъдат нейни приятели, слуги и да и правят кеф, но вие се противите и тя не харесва това и се опитва да ви стресне и успява. Тя не е нищо повече от вас, но не е и по - малко. А вие защо се страхувате от нея?
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:48 pm

Не е точно страх-казах аз-Тя ни смята за някакви долни същества..както тя каза-обърнах се към Рони-най-вече за нея...Затова се дуелирах с Геогиус...и се изложих много-не ми се говореше много за това,но трябваше да го кажа на някой-Поначало не се забърквам в проблеми,но просто не се сдържах.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 2:53 pm

Драко се засмя грубо и се обърна към Рони:
- Вероника, значи теб Белатрикс те обижда, накърнява, нарича те долно същество, а ти нямаш смелост да и отвърнеш? Трябва да преодолееш това. Риддъл не е нищо повече от вас двете, макар че се мисли за нещо такова. Тя е поредната отворка в училището. Но само се чудя, какво толкова си мислите за Белатрикс, че ви е страх да отвърнете на обидите и?
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 3:03 pm

Аз се позамислих.Драко беше прав.Белатрикс беше с много голямо самочувствие и малко ме беше страх да не се излагам:-Всъщност проблема е ,че аз се чудя с какво да я обидя,за да си затвори устата веднъж за винаги-казах аз-но просто няма с какво да се заяда с нея -.- А и нямам самочувствие =_=
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 3:04 pm

- Не просто според мен дуелите са глупави , има доста по добри начини да се разправяш с някой. Между другото - бърнах се към Софи- смятам това което направи миналата нощ за голяма глупост. -продължих да говоря спокойно макар че май прекалих с прямостта си към Софи- А и Драко аз има да бъда приятелка с Белатрикс, защотоо може и да е много зла тя е.. хъм.. интересна - казах аз докато се удех как да продбера дъмите си.

Настъпи кратка пауза и аз заговорих отново:
- И не ме наричай бъзливка- внезампна усмивка се появи на лицето ми и по инстинкти ударих леко и приятелскИ дРАКО по рамото.
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 3:05 pm

- Може би никоя от тях не иска да си има работа с Том Риддъл? - Бях чула всичко, което русото момче каза на Вероника на излизане от залата. Как можеше той да не знае за Лорд Волдемор? Знаех много добре, че произхода на въпросното момиче не би могъл да определя характера й, но никой не искаше да се забърква с Черния Лорд.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 3:07 pm

Драко се засмя отново със леко наподобяващият си змийски акцент и каза:
- Белатрикс? Интересна? Ние да не говорим за различни хора. Тя стои по цели дни навън сама, не се сприятелява с никой, отбягва всеки от дома и се забавлява, като дразни по - спокойните момичета от нея. Мисли се за господарка на света, само защото е в слидерин и може да се дуелира, но това не я прави дори и част от света.
След това седна и чу думите на момичето от Рейвънклоу.
- Права си. Но, ако Белатрикс е такава тежкарка за каквато се мисли, то значи щом някой я подразни ще се оплаче на татенцето така ли? Не мисля така. Ако е такава за каквато се мисли по - добре ще е да не споделя с Вие - Знаете - Кого, своите проблеми. А и Черният Лорд има много по - важна работа, от това да идва и да пита защо сме обиждали дъщеричката му нали? Впрочем аз съм Драко Малфой.

Последната промяна е направена от Драко Малфой на Нед Юли 17, 2011 3:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 3:14 pm

-Амииии....-колебаещо казах аз-...добре.-Седнахме на една маса.Аз се поогледах.Чудех се какво ли е станало с онова момче от Рейвънклоу-Хей,знаете ли какво стана с онова момче,Сам от Рейвънклоу?Като разбра,че Георгиус ме е бил на дуел искаше и той да се дуелира с него.След като видях Георгиус да излиза от Трофейната зала,не видях Сам да излиза от там.-'а аз така и не се бях запознала с него'-помислих си аз.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 3:17 pm

- Според мен е по добре да говорим някъде.. на по тайно място. - казах аз замисляйки се и седнах на масата на Хафълпафф с лице към Слидеринци - ела да седнеш тук - предложих на Мери - няма да ти стане нищо пък и не мися че има някаква забрана. - Обърнах се към Драко, който вече ядеше и продължих да говоря по темата - днес със Софи намерихме един стар пергамент - извадих го от джоба си и им го показах, стараех се обаче те да са единствените, които да го видят- това е карта на училището, на ЦЯлото училище. Докато обядвах я поразгледах по внимателно и видях, че има стая с името Нужната Стая сигурно може да се видим там - бях мног горда от себе си и от това че знаех нещо очевидно ново за събеседниците ми, защотото те изглждаха учудени, и вирнах глава -Искате ли да се видим пред нея след околоо час ?? - запитах аз - И без това още нямаме часове.

Последната промяна е направена от Вероника Потър на Нед Юли 17, 2011 3:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Нед Юли 17, 2011 3:21 pm

Драко изсъска и казa:
- Значи още един рейвън, който си е изпатил, защото се е закачил със слидеринец. Това трябва да е за урок на всички, че Слидеринците не сме лесна мишена. И не сме от най - лесно победимите магьосници. Все пак да се върнем на темата за Знаете - кого и миличката му Бела. Ако е такава ревла че да каже на баща си, то мястото и не е в Слидерин. А и който се страхува от Онзи - който - не - бива - да - се - назовава, то значи изобщо няма работа в магическият свят, тъй като колкото и да не ми се иска да призная Лорда царува на повечето места.
След това Рони предложи да поговорим на по - скришно място и беше много доволна че знае за стаята на тайните, но това не беше нищо ново за Малфой.
- Добре да се видим пред стаята. Вече съм научил на изуст пътя до нея за това след най - много петнадесет минути да сме всички пред стаята. Чао.
Драко налапа цялото парче бекон и се втурна към общата стая за да вземе няколко книги за Лорда, които имаше в семейната си колекция и се запъти към нужната стая
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 159
Местожителство : Смолян

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Юли 18, 2011 8:41 am

Веднага след излизането му, влезна Георгиус! Той изгледа цялата маса обширнои видя само хафълафките! Тогава се запътих към масата на Слидерин и седнах да ям! Хафълпафките ме гледаха странно, но като вдигнах глава те моментално се обърнаха!
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

Брой мнения : 121

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Юли 18, 2011 10:28 am

Всички ме гледаха и говореха за мен сякаш съм някой безмощен 11 годишен хлапак. Георгиус беше избягал от Трофейната зала, но не можех да говоря лъжи. Видях онази чернокоса хафълпафка, която се опита да ми вкара малко акъл в главата , но безуспешно. Седнах точно срещу нея и се наведох така, че само тя да ме слуша.
- Хей, извинявай за одеве. - прошепнах аз. - Че те игнорирах. Просто ужасно много ме дразнят слидеринци. Аз съм Сам, между другото. Сам Певърил.
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Юли 18, 2011 11:13 am

Аз погледнах момчето което ми говореше тихо.:-Не се притеснявай-казах му аз усмихнато-Аз съм Софи Лупин,приятно ми е.И само да ти кажа,би трябвало ти да спечелиш този дуел,защото Георгиус избяга.Същото стана и с мен,затова следващия път когато се дуелираш с някой,по-добре да не е в Трофейната зала,защото там всичко отива по дяволите...-казах аз-И аз не понасям много Слидерин,но този Драко не се държи отвратително с останалите.
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Юли 18, 2011 11:54 am

Влезнах в залата, заедно със Сиси и седнахме на масата на Грифиндор! Започнахме да си говорим за разни работи, докато чакахме да дойдат и другите, защото ние подранихме. Smile
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Юли 18, 2011 12:05 pm

Когато пристигнахме с Георгиус седнахме на масата на Грифиндор..нямаше почти никой.Започнахме да си говорим
-Георгиус,спри да враждуваш с другите домове..така само ще си спечелиш врагове
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Юли 18, 2011 12:12 pm

Притеснен и казах, че не аз съм враждувал, а това е станало, заради проклятието над мен..
- Моля те, не си мисли такива неща за мен.. Нищо не съм направил аз. Искам да имам приятели, но никой не ми вярва сега, заради проклятието... Мислят, че съм поредната отрепка!
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Юли 18, 2011 12:16 pm

Повярвах на Георгиус,защото ми беше приятел и мисля,че той е добро момче.
-Аз ти вярвам..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   

Голямата зала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next