harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тайният кордидор, където няма никой...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 5:19 pm

Седнах първа под парапета, за да не се наложи да решавам колко близо да сядам до него.
- Е, как мина деня ти? Надявам се да е добре.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 5:25 pm

Видях, че ме изпревари и седна първа! Веднага адреналина в мен се надигна! Отидох и седнах точно до нея и и отговорих!
- Днес почти целият си ден прекарах тук! На тази тераса! - казах и аз...
- Нямаше какво друго да правя сам...
Изчервих се малко и се загледах към водопада!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 5:34 pm

Ръцете ни бяха на няколко сантиметра понеже се подпирахме на края на терасата. Краката ни висяха и се удряха отдолу в стената. Чувствах, че някак си сме много близки. Погледнах го и се засмях. Беше ми хубаво с него. Слънцето почти се беше скрило, но още се виждаше цялото. Беше над една красива планина след езерото. Какво да му кажа, какво да го попитам. Стана неловко, защото мълчахме в продължение на 10 секунди и повече. Но... ми беше хубаво.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 5:37 pm

Бях много напрегнат... Страшно напрегнат... Дланите ми се потяха.. Мозъкът ми боксуваше! Не можех да устоя на нейната красота! Тя е красива от вътре и от вън! Не мога, просто не мога! Обърнах се към нея и я погледнах! Тя също се обърна! Погледите ни се пресякоха! Нещо се случи... сърцето ми надделя над ума! Навеждах се бавно към нея и посегнах да я целуна! Какво щеше да стане, ако пак откаже... Нямаше да имам срам да я погледна повече никога в очите...
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 5:46 pm

-Ммм... Толкова е красиво! - Бяхме на сантиметри, очите ми не спираха да се взират в неговите. Приближих се към него с цялото си тяло, не само с лицето. Още не се бяхме целунали. Погледнах към водопада, точно когато той щеше да ме целуне, той въздъхна и леко се отдалечи, а после аз се обърнах отново към него и го целунах. Целувката беше дълга и не исках да отлепям устни от неговите, не защото не можех, а защото не исках момента да спира, освен защото беше най - хубавия в живота ми или поне откогато се познавахме, а и не знаех какво да направя след като свърши момента. Беше вълшебно!
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 6:01 pm

Целувката беше наистина дълга! Беше невероятно! Нямаше друг такъв момент в живота ми.. Просто беше прекрасно! Исках този момент никога, ама никога да не свършва! Най - хубавото нещо от моят живот! Нямаше друго такова усещане! Когато спряхме да се целуваме аз я погледнах в очите! Прегърнах я и загледахме водопада заедно!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 6:26 pm

Вече определено бяхме повече от приятели и вече съжалявах, че го бях отблъснала миналия ден, когато се опита да ме целуне. Имах нужда някой да ме подкрепи, той беше точния човек и не можеше да има по - добър от него! Надявах се да каже нещо, защото аз не знаех какво... Но бях Щастлива!
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 6:35 pm

За малко я пуснах обърнах се към нея и и казах:
- Много се радвам, че съм с теб! - целунах и я прегърнах пак!
Решихме да пренощуваме на терасата! Измагьосахме едно легло и легнахме, за да гледаме водопада отново! Беше невероятно! Нямаше друго такова усещане като това! Аз я обичах!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 12:45 pm

Качихме се 3 етажа нагоре. Тайният коридор беше още тъмен. Аз нямах намерение да святкам, но въпреки това ме беше малко страх докато стигнем до вратата. Но сега беше друго, той беше с мен. Чувствах се защитена. Имаше кой да ме пази. И като казах защитена се сетих за Рон, той винаги ме защитаваше и не даваше на момчетата да ме докоснат дори. Сега той вече не беше в училището. Но имаше кой да ме пази. Не святках Лумоса от пръчката си. Дори не знаех защо.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 1:32 pm

Качихме се нагоре! Изчакахме стълбата да се завърти и се качихме на 3 етажа на горе! Както винаги беше тъмно! Тръгнахме напред и вече тъмнината ни обгърна. Аз хванах ръката й! Видях, че Джини не святка, затова и аз не го направих.. Вървяхме някоя друга минута, докато стигнем до вратата! Когато пристигнахме я отворихме, както винаги с магията "Алохомора"! Отново видях този водопад.. Нямаше 2ри такъв! Аз и Джини влезнахме на терасата и затворихме вратата!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 1:42 pm

През цялото време треперех, дори не знаех защо. Когато отворихме вратата, нахлу топъл въздух и слънчева светлина. Аз бързо излезнах навън, на терасата. Беше приятно, дори ми стана топло и махнах мантията си. Този път Георгиус седна пръв. Аз бях толкова изморена, не бях спала дори 2 часа. Затова отидох до него и седях няколко секунди права. След това седнах до него и качих краката си, легнах на коляното му, надявах се да няма нищо против и затова го попитах:
- Нещо против? Прекалено съм изморена, спала съм едва 2 часа. Затова съм толкова замяена днес, дори не се сетих да светна лумоса в тмното. Може ли?? Погледнах аз към него, а той гледаше някъде далеч в планините отвъд езерото
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 1:49 pm

Бях седнал и се бях загледал дълбоко зад планините! Красота.. Тогава Джини ме попита дали може да легне на коляното ми!
- Разбира се, няма нужда да питаш! - прошепнах и аз тихо.
Когато тя легна аз започнах бавно да я галя по главата! Отново се загледах към водопадите! Попитах Джини!
- Удобно ли ти е? Ако искаш да ти донеса възглавница или нещо..
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 1:53 pm

- На мен ми е много добре, а ти? Тежа ли ти, на теб удобно ли ти е??
Той отново гледаше планините, или зад планините, но беше много замислен. Аз го гледах исках да срещна погледа му, затова продължих с въпросите:
- Ами ти, и те не си спал много сигурно, не пътувахте ли дълго??
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:04 pm

- На мен ми е супер! - казах и се обърнах към нея! Погледите ни се засякоха! Стояхме така известно време. Тогава се досетих, че тя ме пита за пътуването!
- Ами да дълго пътувахме.. Почти не съм спал, но за сметка на това видях много красиви местенца.. Искаше ми се да си при мен..
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:07 pm

- С какво пътувахте... ?? Защото ако е с метли, аз имам и ако ме научиш... може и аз да ги вида красивите места... ?? - Усмихнах се и знаех, че ще каже, че не иска...
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:11 pm

Веднага се усмихнах!
- Да, точно с метли беше! Ще те науча, само не днес.. не сега.. - исках да съм с нея!
Когато съм с нея съм по - спокоен! По приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:16 pm

- Хейй... Виж - този облкак прилича на мече. И засочих с лявата ръка, а той беше от десния ми край. Бях се усмихнала, толкова бях щастлива. Този момент беше само в мечтите ми. Споделих го с него, това беше прекрасно!! Радвах се, че имаше с кого да го споделя!
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:21 pm

Показа ми облака, който прилича на Мече! Наистина приличаше страшно много на меченце! За няколко секунди в ума ми изникнаха езерото, водопада, планините и този облак! Обърнах се към нея! Тя си пое дъх, защото искаше да кажи нещо, но вече неможеше, аз я целувах!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:30 pm

Не можах да кажа това, което щях да казвам, но вече и не помнех, целувката беше толкова дълга... Аз го хванах за врата, не отлепях устни от неговите, надигнах се и седнах у него. Определено нямаше да има нищо против, но прекъснах целувката да го питам за всеки случай:
- Нещо против? - усмихнах се и отново продължих да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 3:11 pm

- Как да имам? - и продължихме целувката! Беше блаженно, невероятно, неповторимо! Когато тя седна в скута ми стана още по хубаво! Ръцете ми бавно се плъзгаха нагоре надолу по тялото й! Очите ми бяха затворени беше страшно хубаво! Не исках този момент да свършва скоро време!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 4:45 pm

Беше ми много приятно! Предложих му да правим нещо. Да се разходим на някъде. Да легнем на леглата беше една от добрите идеи ,защото бях толкова изморена... Дано нямаше нищо против да спрем. Беше ме много срам от хода, който направих, от това, че седнах в скута му. Не знаех какво да кажа и как да постъпя. Затова реших да стана и да отида до леглото да си полегна и без това седяха там без никой да лежи на тях.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 4:55 pm

Тя ми предложи много различни неща да правим! Аз се съгласих да легнем да починем, защото бях страшно уморен и не исках да бъде като парцал на следващият ден! Легнах ме и загледахме нагоре! Вече беше нощ! Звездите бяха прекрасни! Почти колкото нейните очи! Водопада беше почти толкова прекрасен, колкото нейните коси! Можеше да направя още много сравнения, то предпочетох да гледам красивата гледка заедно с ... Джини!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 5:05 pm

Гледката беше наистина беше неповторима ! ! ! Гледах звездите и се опитвах да ги броя, но винаги поглеждах към Велмос и се разсейвах, забравях до къде съм стигнала.Накрая се обърнах към него и започнах да гледам как Той гледа звездите. Леглата ни бяха доста далече, малко повече от 2 педи, явно това си имаше причина. Затова казах:
- Аааам... как измагьосахме тези легла?? Спомняш ли си, защото аз не, явно си бил ти? Доста са далече едно от друго... Хахяхяхах... - чаках отговор, а той продължаваше да се взира в звездите, беше замислен както преди да се целуваме, но въпреки това аз още се бях загледала в него и чаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 5:11 pm

Отново се бях отнесъл на някъде, когато Джини ме попита как измагьосахме леглата?
- Да, бях аз. Ти вече спеше и аз те преместих на леглото.. Беше толкова, ама толкова сладка като спиш! - прошепнах тихо аз..
- И да! И аз мисля, че са малко далеч! - казах аз и станах от моето и го доближих точно до това на Джини! Легнах отново, но този път не се обърнах нагоре, а се обърнах към нея! Беше прекрасна! Гледах я и не можех да се наситя на тази нейна красота!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 5:20 pm

Не знаех, че ще стане и ще премести леглото си, просто споменах, но не че не беше хубаво. Сякаш винаги съм мечтала за този момент. Погледнах го в очите и му казах:
- Сякаш този момент е бил най - очаквания в живота ми... - и го хванах за ръката.
Понеже се бях изчервила, бях станала толкова топла. Ръката ми също беше много топла, а неговата - почти ледено студено. Явно просто е студенокръвен или пък може би му е студено, затова го попитах:
- Да не ти е студено?? Трябваше да измагьосаме и одеалца, нищо, че е лято, тук си е хладничко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният кордидор, където няма никой...   Тайният кордидор, където няма никой... - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайният кордидор, където няма никой...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Тайния коридор, където няма никой...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: