harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пъятят до ГОлямата Зала

Go down 
+2
Софи Лупин
Вероника Потър
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 3:09 pm

Тичах по коридор към общата стая на Грифиндор. Надявах се да срещна някой от групата, за да има кажа нещо.
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 3:12 pm

Драко беше решил да мине по най - бързият път и то направо по стълбите, а и му се ядеше нещо сладко и беше решил да провери какво ли има в голямата зала. Точно по средата на пътя се сблъска в Джини, която явно не го видя, а и той нея, а тя бързаше... бягаше. Сигурно не беше спирала още от библиотеката. Драко не каза нищо, само сведе глава, защото се засрами от постъпката си и каза:
- Извинявай, не те видях.
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 3:14 pm

-Ха, и аз! Исках само да кажа, че довечера няма да идвам... Нищо, че грифиндорците са добри водачи...
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 3:16 pm

Драко я разбираше напълно.
- Заради мен... ами добре. Щом не искаш. Липсата ти ще е гадна, но пък ако промениш решението си сме там няма да те изгоним.
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 3:25 pm

Аз кимнах в знак на разбиране и добавих просто едно:
- Е, довиждане...
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:55 am

Аз бях излязла от общата стая на Хъфълпаф и тръгнах да се разхождам по коридорите.Там нямаше никой.На последък не се бях засичала с никой от приятелите ми.Те все ходеха някъде,но аз незнаех къде.Чувствах се самотна.Седнах на едно стъпало.Заоглеждах коридора.Беше пусто.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 8:57 pm

От Голямата зала тръгнах към стаята на Грифиндор и по пътя видях Софи да стои сама на едно от стъпалата на огромните стълбища. Отидох до нея и седнах, не ми се прибираше, надявах се да не се натрапвам затова попитах:
- Хей, здравей, ще ти преча ли ако остана?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:01 pm

Джини беше дошла.Тя седна до мен.
-Не няма проблем.Даже ще ми е приятно.Напоследък се чувствам самотна,не се засичам с никой от приятелите ми.Дори Рони не съм я виждала.-казах аз малко тъжно-Тя покрай Драко малко ме забрави.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:03 pm

- Ха, ами... без коментар съм, ами вие със Сам?? Какво правите, тоест... не вие, амии... как вървят нещата? - Объркано се поправих аз.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:07 pm

Аз се подразних малко.Защо всички смятаха,че между Сам и мен има нещо.:
-Охх и ти ли-казах аз малко нервно-защо всички смятат така.Това че правихме нещо заедно и че не сте ме виждали, не означава че има нещо между нас.-Усетих че Джини се подразни малко от тази моя реакция.-Извинявай-казах аз-напоследък съм малко напрегната.-смутено казах аз-не исках да избухвам така.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:10 pm

- А защо си напрегната какво ти има, забелязах още откогато те видях?? - Аз не се подразних от това, че тя избухна, знаех колко е неприятно хората да мислят, че има нещо между теб и някое друго момче.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:14 pm

-Ами......напоследък....всъщност....-казах аз малко колебаещо се-зарежи...ннн..не е важно.-и бързо промених темата-Ти...как си?
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:15 pm

- Аз... Аз те попитах първа не е честно.. Very Happy Very Happy - засмях се и продължих - ами какво да ти кажа, толкова ми е объркано, че не мога да мисля, чувствам се като мекотело.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:17 pm

Аз се позачудих:
-Защо...какво е станало?...-попитах аз
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:20 pm

- Амии.. много неща ми се случиха наведнъж. - не исках да и разказвам и да я натоварвам с моите проблеми затова просто казах спокойно - не ти трябва да знаеш... ще те занимавам с глупости... няма смисъл.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:23 pm

-Ами...добре..няма да настоявам-казах аз,защото я разбирах.Помълчах малко и казах-Понякога се чувствам много глупаво когато със Сам правим нещо.Имам чувството че след онзи път когато се изложих с тая метла той ми се присмива
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:24 pm

- Не, не е така, Сам не е такъв, нали говорим за Певърил? Ако е за него - не е такъв в никакъв случай. Просто момчетата обичат да се правят на интересни, не мислиш ли, не си ли забелязала? - казах аз почти смеейки се.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:27 pm

-Да за онзи Сам говорим от Рейвънклоу-казах аз-Ама ти не ме видя как само паднах и се изложих а той летеше перфектно.Дори Рони,която беше дошла за малко беше по-добра,а тя твърдеше обратното.Бас ловя че ми се присмива
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:34 pm

- Слушай, според мен няма за какво да ти се присмива, та ние сме първи курс... Не можем да летим перфектно, пък това е било първото ти летене!! Не се притеснявай, ако се присмива за това, в което се съмнявам, скоро ще спре. Хайде сега аз трябва да тръгвам. Благодаря за компанията... - Станах и помахах за довиждане. Тръгнах нагоре по стълбището.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 25, 2011 9:36 pm

Джини си тръгна.Аз поостанах още малко.Загледах се в тавана.Замислих се над думите на Джини.Може и да е права,но все пак....
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Sponsored content





Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пъятят до ГОлямата Зала   Пъятят до ГОлямата Зала - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пъятят до ГОлямата Зала
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Голямата зала
» От Голямата зала към моста над езерото.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: