harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джини Уизли VS. Вероника Потър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Джини Уизли VS. Вероника Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Джини Уизли VS. Вероника Потър   Джини Уизли VS. Вероника Потър I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 1:14 pm

Когато разбрах, че съм с Вероника, сърцето ми затуптя. Мислех, че тя е по - силна от мен и ще е с някой друг. Но явно брат ми ни е разпределил не правилно. Не бях доволна, въпреки това реших да опитам да я победя. Надявах се да я победя. Не знаех колко е силна тя и не знаех какви заклинания да използвам, за да мога да я победя, но не да я нараня. Затова реших да започна с едно предварително заклинание, което ще спре това тя да ми вземе пръчката. Застанахме на близо 10 крачки разстояние, дори по - малко и аз силно казах:
- Предварително заклинание Протего тоталум! - извиках аз и понеже не бях помислила за след това, реших да кажа едно - Ланглок! (езика залепва за непцето) - видях как тя направи странна физиономия и се надявах да не боли защото никога не ми бяха правили това заклинание. Изчаках, за да вида какъв ще бъде нейния избор.


Последната промяна е направена от Ginny Weasley на Чет Авг 04, 2011 12:51 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Джини Уизли VS. Вероника Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джини Уизли VS. Вероника Потър   Джини Уизли VS. Вероника Потър I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 10:32 am

За първи ход малката Грифиндорка бе решила да ми приложи това ужасно заклинание - не бях сигурна колко точно добра съм в безсловесните магии. Ако направя експелиармус и то се обърне към мен ?!?!? Трябваше да рискувам.

'' Експелиармус! - помсилих си аз и вложих цялата си воля с това да направя магията. Стоях така наслочила пръчка към нея.''

След секунда нещата се промениха много. Изпрати се червена светлина към нея, удари пръчката й и тя засвистя към мен. Протгнах се и тя падна точно в ръката ми. чудех се дали това е по беда но бях почити 100% сигурна, че не е. Винаги можеше да направи като онази Софи, която цапардоса Сам. Ако тая Джини направеше нещо такова!!! Щях да я изкормя!
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Джини Уизли VS. Вероника Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джини Уизли VS. Вероника Потър   Джини Уизли VS. Вероника Потър I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:30 pm

Когато Рони изстреля Експелиармус, аз не знаех какво да правя. Това момиче в последно време ме подлудяваше. Въпреки това не се отказах и когато заклинанието удари пръчката ми тя изхвръкна към нея, аз не бях поразена от никакво заклинание, за това се затичах да си взема пръчката, когато тя летеше, беше на косъм от пръстите ми, но Рони очакваше да я хване, затова аз помислих малко и се сетих, че тя в момента е насочила мисълта си към моята пръчка а не мисли за тази, която е в другата и ръка. Затова когато тя хвана моята, аз грабнах нейната и се отдалечих на безопасно разстояние. "Така ли ще си играем" - казах си аз наум.
- Конфундус! - противника беше заблуден със собствената си пръчка, но моята беше още у нея.
Докато тя беше все още омагьосана от заблуждаването аз се приближих отново и грабнах и моята пръчка. Тя не отстъпи. Бореше се. Пръчката ми май нямаше да издържи, можеше да се счупи, но все още имах нейната. Затова я насочих към нея и извиках като мислех изцяло как тя ще увисне във въздуха след малко:
- Левикорпус!
Пръчката ми се изплъзна от ръката, защото Хафълпафката леко се изплаши от това, че се вдига във въздуха. Когато осъзна, че е с надолу главата почти с крака до тавана, аз се почувствах виновна и затова отмених заклинанието като казах:
- Куайтус!
Тя падна на твърдата дървена маса и аз веднага изтичах при нея.
- Рони, добре ли си, извинявай, просто трябваше да си взема пръчката. Добре ли си, как се чувстваш?
Тя се поразмърда малко, а аз я гледах съжалително и чаках отговора и.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Протего Тоталум е предварителна магия, която важи за целия дуел и не може да ми вземеш пръчката със Експелиармус, такова е заклинанието. Но няма нищо, давай сега. Каквото такова...
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Джини Уизли VS. Вероника Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джини Уизли VS. Вероника Потър   Джини Уизли VS. Вероника Потър I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 2:59 pm

Какво се бе случило, защо не бях сметнала всичко??

Стисках очите си докато мислех какво да направя. Тя се беше надвасила над мен и стискаше пръчките. Ето как в мъгълското училище ми бяха помогнали - станах със скок без дори да докосна земята с ръце, а изплашена Джини изпусна и двете пръчки грабнах ги ловко като се навдох плавно, а след това хванах здраво в лявата си ръка моята. Пердето ми беше паднало и гнева ме засипваше, не ми пъкаше какво ще се случи и дали ще има наранени.

- Сектумсенпра! Експелиармус! - все още не можех да говоря, но ги ръсех наум. Момичето кървеше и бавно започнах да осъзнавам какво правя. - Левикорпус - вдигнах я във въздуха за да я обезъража напълно.

Джини кървеше висяща във въздуха, аз гледах разгневено. Бавно я пуснах на земята и се затичах към нея оставих пръчката й до дясната й ръка и макар и омазана с кръв и все още неспособна да говоря си помислих : "Ферула"- казвах заклинанието отново и отново, а самата тя се покриваше с превръзки по кървящите места. Треперех, не можех да повярвам това, което бях направила, целата тази злоб- макар и да беше оправдана това беше чудовищно.

Джини се тресеше и се опитваше да каже нещо наведох се над нея и само с устни започнах да шептя, че всичко ще бъде наред и че е добре - надявах с да съм права казвайки това, защото тя не изглеждаше много добре. Всички части на тялото изглеждаха като да са си на място, а мадам Помфри щеше да я оправи бързо в това определено бях сигурна.

Сега осъзнах, че в залата не се виждаше никой. Викнах няколко пъти за помощ, но бях забавила, че не мога да говоря. Виковете бяха безмислени, а и ми причиняваха лека болка. Идваше ми да се разплача, но смисъл със сигурност нямаше да има.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
когато удариш човек в тялото с експеллиармус той излта назад.
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Джини Уизли VS. Вероника Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джини Уизли VS. Вероника Потър   Джини Уизли VS. Вероника Потър I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 3:20 pm

Имах чувството че ме прорязваше нож, когато тя изпрати това заклинание. Всички магии които тя използва аз ги знаех, но нямах намерение да се стига до там, не съм такава. Никога не бих наранила някого с това заклинание. Сектумсемпра беше любимото заклинание на Рик, обичаше да го използва срещу черни магьосници. И като казах Рик, се сетих че някой наистина трябва да ми помогне. Все още не се бях отказала и сигурно щях да поискам реванш, но нямаше как да се дуелирам в това окаяно състояние. Вдигнах пръчката си и я насочих към Вероника, след това казах измъчено и много тихо:
- Куайтус!
Тя вече можеше да говори, Куайтус прекрати Ланглок, безсловестната магия. В същото време нещо ме разразя над коляното, болката не се търпеше, предпочитах да умра, отколкото да усещам тази неприятна болежка. Не можех повече. Затворих очи и спрях да мърдам, спрях да правя каквото и да е. Надявах се да припадна от болка, както и стана, за да не усещам самата болка.
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Джини Уизли VS. Вероника Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джини Уизли VS. Вероника Потър   Джини Уизли VS. Вероника Потър I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 3:31 pm

- Ехо НЯКОЙ?? Има ли някой тук?? - огледах се. Джини не беше добре,а вината беше моя. НЕ, че не го беше заслужила и вупреки всичко. Раните вече бяха почнали да се съсирват и кръв нямаше. Сега беше останала само болката й макар, че Джини припадна и спре да усеща и нея.

- Мобиликорпус!- казах го на глас за да съм сигурна, че ще проработи. Тялото й се понесе до мен, а аз слязох от подума. ИЗлязох през вратата и се зачудих къде да отида. Не занх къде е болничното крило, а определено не моех да отида при ръководитлката на Слидерин, оставаше само едно място: при Джена Гилбърт. Макар и тя да не ме обичашезанех , че обича Джини и щеше да пнаправи всичко за нея, а след това да се занимава с мен.

Движещата се до мен Джини истена леко. Не знаех какво да направя, за да й помогна още. Засилих се към кабинета на ДЖена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джини Уизли VS. Вероника Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джини Уизли VS. Вероника Потър   Джини Уизли VS. Вероника Потър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джини Уизли VS. Вероника Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Георгиус Велмос VS Вероника Потър
» Писмо до Мама и Татко | Джини Уизли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Училището за магия и вълшебсто "Хогуортс" :: Замъкът :: Боен Клуб-
Идете на: