harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
+2
Jenna Gillbert
Katherinna Zechlos
6 posters
АвторСъобщение
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения   Предложения I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:15 pm

Всякакви предложения относно форума можете да давате тук.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:30 am

Имам няколко предложенийца, които не знам дали ще удобрите:
- Защо да не напрайм отборите на Грифиндор, Слидерин, Хафълпах и Рейвънклоу по Куидич, знам че нямаме много хора, но може би ще стигнат за един два отбора.
- Азкабан??
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:40 am

За куидича съм съгласна, би било интересно.
За Азкабан... да, може, искам да чуя какво ще каже Ел по тоя въпрос...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 1:33 pm

Съгласна съм за всичко..Ще пусна едно съобщенийце по общите стаи за куидича (:
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 10:57 am

Единственото нещо заради което не направих нова тема е, защото ще станат прекалено много теми на За Потребителите. ОМРЪЗНА МИ ! Защо всички драматизират? До сега си мълчах и се съгласявах с всичко. Ама вече избухнах, съжалявам за което. АМА ЗАБОГА НЕ МОЖЕ ПЪРВОКУРСНИЦИ ДА ПРАВЯТ сектумсемпра И волнера селентур ! ! ! ! ! ! ! ! Не може първокурсници да имат дуели въобще. Та те са на 11 години бе хора ! Ся верно е че може да кажем по една две три лесни магии: Инсендио, Авис, Опунго, Лумос Солем, ама ние все още както се казва не сме усвоили Уингардиум Левиоса с едно перце пък камоли да дигнем цял човек със Левикорпус, още повече да направим Сектумсемпра. Въпреки че беше Слидерин - Грифиндор. Не ми пука вече, омръзна ми! Спрете да се държите като някви всемогъщи черни магьосници, които едва ли не ще направят Авада Кедавра!


Последната промяна е направена от Ginny Weasley на Пет Авг 05, 2011 11:24 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 11:06 am

Абсолютно съм съгласа с Джини маракче аз очаствах в такъв двубой, НО искам да кажа,ч е аз попитах дали може така и гругите потербители ми казаха, че може. Иначе ние оше нищо не можем да правим , май ни трябват учители!! МОга да се рпедложа да си направя и учител - ако не е късано ако искате и така нататък

Ще има ли истинско начало на учебната година?
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 11:20 am

Ами тя по принцип трябва да е започнала ама ... Нито Мишо влиза, нито тоа другия по трансфигурация... нито никой... Иии..ако ще правим такива сложни магии поне да ни направя 2,3-ти курс.
Върнете се в началото Go down
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 11:43 am

Аз имам едно предложенийце, което е с цел удобство при четене и писане. Понеже прехвърчането от една тема на друга е направо забележително, какво ще кажете последният пост да се едитва с линк към следващата тема, в която ще се пише? Хем няма да се лутаме като ненормални по теми и раздели, хем ако някой страничен тръгне да чете, ще знае къде да чете и да сппазва хронологията и няма да се обърква.
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 11:47 am

Относно магиите... абе, то вие все едно не сте същите (: Не съм го повдигала тоя въпрос до сега, защото на всички им е по-забавно така и т.н., така че реших да ви оставя да се осъзнаете сами.
А ако си мислите, че и трети курс ги знаят тея магии... хъх. Мне.
Така че имате два варианта - или гласуваме всички за малко повече достоверност и правим магиите от първи курс, или се стараете много да ми пратите хубав рп пост, за да ви вдигна курса.

А относно учителите, ако ще си правите учителски герой, уведомете ме по лично, за да не се чудя после защо имате двойни акаунти.

С Яна съм съгласна за последното. Объркващо е, аз за това направих в другия форум темата със сюжета, за да не се бъркаме как ни върви сюжетната линия.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: За потребителите-
Идете на: