harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на учениците

Go down 
+6
Елиша Грейв
Вероника Потър
Софи Лупин
Ginny Weasley
Георгиус Велмос
Katherinna Zechlos
10 posters
АвторСъобщение
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:51 pm

Име:
Години:
Курс; дом:
Постове: - незадължително

Характер:
История:
Външен вид + снимка:

Допълнително:

Постарайте се да сте възможно най-изчерпателни. Извиняваме се за наложените безпокойства заради повторното пускане на героите.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:05 pm

Име : Георгиус Велмос
Години: 11
Курс: 1
Дом - Грифондор
Външен вид- Аз съм висок със черно-кафяви очи. Имам дълга коса (за едно момче) и малък HOC . Имам един белег, който ми е по рождение.. Още когато се родих имах нещо като драсканица с нож на дясната си ръка. С течение на времето то не изчезва, а си остава там същото.. Нямам идея от какво може да е това. Косата ми е черна и съм страшно сладък
Характер- Характер- Аз съм Смел, Мил, Спокоен... Когато някой ме обижда си мълча, но ако прекали избухвам.. Понякога има проишествия, но почти винаги си премълчавамм. Ако се достигне до нещо, което е решително, никога не се отказвам или предавам.. Винаги съм в "играта"! Понякога ме е срам от някой работи, но...! Когато някой ме предизивика съм готов за бой не зависимо от обстоятелствата! Не се отказвам от трудности!
История- Ами аз се казвам Георгиус Велмос и съм на 11.. Баща ми се казва Кройн Велмос.. Почти нищо не знам за него.. Той изчезна, още когато бях на 3. Когато станах на 7-8 мама започна да ми казва, че баща ми е бил магьосник и тя се е оженила за него без да знае това.. Тогава се досетих, че има нещо магическо у мен.. Вече, казах за белега си.. Веднъж, когато се разхождах навън, дойдоха едно деца да ме тормозят (защото бяхме бедни и ми се подиграваха). Започнаха да ме ритат, удрят и обиждат... Тогава стана нещо невероятно... Изведъж нещо ги избута назад! Започнах да бягам! Тогава разбрах, че и аз ще съм маг! Сега пътувам към Хогуортс!

Не се извинявай... Вече създаде доста неудобство!
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:15 pm

Като цяло добре. Повтаряш прекалено често глагола "имам", опитай се да използваш по-разнообразни изречения. След препинателен знак - само след него! - се поставя интервал. Не забелязах някакви драстични правописни грешки. Избягвай многоточието - то е признак за незавършена мисъл. Ето как бих написала историята ти аз:

Казвам се Георгиус Велмос и съм на 11. Баща ми е Кройн Велмос. За него не знам почти нищо, като се изключи името, тъй като е изчезнал, когато съм бил едва на три годинки. Когато навърших 7 майка ми ми заразказва за това, как татко е бил магьосник и как тя се е оженила за него, без да знае това. Тогава се досетих, че у мен има нещо магическо - вече споменах и белега си, който ме убеди окончателно. Веднъж, както се разхождах навън, ме нападнаха едни деца. Те ми се подиграваха, защото семейството ми е бедно. Тогава се случи нещо невероятно - някаква сила ги блъсна назад. Така разбрах, че не се заблуждавам, а наистина съм маг. Сега пътувам за "Хогуортс".

+ думата "сладък" е неуместна, ако описваш момче. Поне ако момчето само се описва.

Одобрявам те, искам само да оправиш интервалите и, ако можеш, повторенията.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:23 pm

Име: Джинивера Артър Уизли

Години: 11

Родители: Моли и Артър Уизли

Братя: Рон, Фред, Джордж, Пърси, Бил и Чарли Уизли

Кръвен статус: Чистокръвна (цялото ми семейство са такива)

Курс, Дом: 1 курс, Грифиндор

Малко за мен: Аз съм със светло кафеви очи, кестенява коса с червени отенъци. Единствено момиче съм в цялото ми семейство и съм най - малката от всички. Ръста ми е около 1м и 60см, което ме прави висока за годините ми и съм слаба. Много обичам семейството си и бих се жертвала, за да ги спася. Щом се отнася до най - добрите ми приятели - бих направила всичко за тях, стига да е правилно. Лъчезарна съм и харесвам вечерите, в които луната е пълна и голяма. Не обичам да ми е топло, мразя да ми е прекалено студено. Обичам да излизам с приятели, да се разхождам до късно през нощта, а когато се прибера - обаждам се на приятеля си и започваме да си дардорим какви ли не глупости. Трябва да призная, че понякога съм доста голям инат, но това не е недостатък. Вълнувам се и от малките неща в живота, обичам да общувам и да се забавлявам. Понякога съм доста разсеяна по един чаровен начин ... иии ...горе - долу това е за мен...

Малко и за семейството ми: Както казах всички сме чистокръвни. Татко е служител в Министерството на магията и е любител на мъгълите. Членува в Орденът на Феникса. Мама не използва много често магии и заклинания, но обича да върши къщната работа с тях, тя също е член на Ордена на Феникса. Според мен тя е велика магьосничка, защото уби дясната ръка на този, който не бива да се назовава... Тя уби Белатрикс Лестранж! Брат ми Рон е малко странен, но е факт, че измисли ново заклинание - Викслинг - причинява тотално поражение в/у противника като го цели в ребрата. Фред и Джордж винаги вървяха в комплект, но... Фред ..той... умря в битката за Хогуортс...още не мога да го преживея, но... всички си помагаме в трудните моменти. Джордж се ожени за бившата приятелка на Фред - Анджелина Джонсън. Пърси работи в министерството на магията, но по - късно напусна, Чарли работи в резерват за дракони в Румъния, а Бил- в Грингортс. Пърси се ожени за жена на име Одри, от която има две дъщери - Моли и Луси. Бил се ожени за Фльор Делакор на 01.08.1997 и имат три деца - Виктоар, Доминик и единственото момиче Луис. Чарли остана ерген, но не е гей - просто прекалено много обича животните.


Последната промяна е направена от Ginny Weasley на Чет Юли 28, 2011 4:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:30 pm

Добре. Имаш някои повторения, като например при:

Висока съм около 1м и 60см. Висока съм и слаба.

Можеше вместо това да кажеш: Ръста ми е 1.60, което ме прави висока за възрастта си и слаба.
Иначе героят ти ми харесва и си одобрена, не виждам какво още можеш да допълниш по него.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 8:19 pm

Име:Софи Лупин
Години:11
Родители:Лисана и Александър Лупин
Сестра:Селина
Кръвен статус:нечистокръвна
Курс,Дом:1-ви курс,Хъфълпаф
Малко за мен:Ами..аз съм 1,59см висока с черни очи и коса.Много слаба,около 40кг.Родена съм в Лондон,но живея на няколко километра извън града на много спокойно място.Майка ми е мъгълка,а баща ми е магьосник.Сестра ми Селина завърши Хогуортс миналата година и беше в дом Грифимдор.Баба ми е родом от Япония.Тя е магьосница.Аз не познавам дядо си,защото един черен магьосник го убил когато съм била на 1г.Не мога да кажа много за рода ми,защото не ги познавам,а и родителите ми никога не са ми разказвали за тях.
Интереси:От 5-годишна рисувам и се интересувам от изкуство също от 7-годишна свиря на пияно.Обичам животните,да чета,да слушам музика.Харесвам спокойните места.Имам котарак който се казва Феликс.Интересувам се от историята на Хогуортс,както и от феникси.Бих се радвала да изучавам ''Защита срещу черните изкуства''.Още преди да дойда тук прочетох малко от учебника.Иска ми се да ме изберат за отбора по Куидич на Хъфълпаф.Много харесвам този спорт.Интересувам се също и от азиатско изкуство.
Герои на учениците Images?q=tbn:ANd9GcSn8PL7XLt6infmMYuHaLFJCFPch57038j14FHz2jIvfU1a4RaM8Q Ето и малко по-голяма снимка: Герои на учениците Images?q=tbn:ANd9GcQYbBnBMJJb3-sDmPs5DhPQh3j9YI8Ae-tZw18CuNZycsj-GoDZTg
знам,че е малко ама не мога да измисля нищо повече.


Последната промяна е направена от Софи Лупин на Пет Юли 29, 2011 11:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 9:27 pm

Име: Вероника Потър
Години: 11
Курс; дом: 1 курс , Хафълпаф

Характер: Доста отвизвича съм, бих помогнала на всеки. Ревността ми обаче понякога ме кара да правя глупости. Тя е породена от многото измами в живот ми, всички са ме пренебрегвали и захвърляли при първа възможност. Искам приятелите ми в новото училище да са ми наистина верни и да не ме предават.

Лесно се привързвам към хората, а загубата им понасям много зле. Със всички се дръжа мило и обожавам да намирам нови приятели, макар че повечето не ме харесват в началото заради хипер активността ми. Вълнувам се прекалено много дяпри и за незначителни неща. Добра съм като лидер и обяснявам прекрасно и особено лесно за разбиране.


История:
Родена сам в Уелс, като малка родителите ми, и двамата магьосници, са се разделили и баща ми е отишъл да живее в Лондон с новата си съпруга, която е мъгълка, а аз съм останала с майка ми. Нямам братя и сестри, дори доведени.

Страдам от дислексия и съм учила в специялизирано мъгълско училище за деца с проблеми макар и да съм била много над тяхното ниво са ми трябвали по-различни грижи, а на родителите ми им е било трудно.

Майка ми работи в Министерството на Магията в отдела за Контрол на магическите животни, специялизирана работа с дракони. Баща ми на теория е безработен, на практика обаче винаги е зает, но и аз не знам с какво.


Висока съм 1.56 и съм с нормално тегло за възрастта си макар и да изглеждам твърде слаба - 33кг.
Имам луничаво лице и рижева коса, която е леко къдрева с бретон, очите ми са зелени, а кожата - много светла.


Герои на учениците Bella-thorne-bella-thorne-6986097-350-467

Имам малко, доста всъшност, промени на героя си и дори може би вече не съм за Хафълпаф - не знам, не аз решавам - обаче и други неща тук се промениха, така че не мисля, че ще има проблем. Smile





Герои на учениците Bella-thorne-bella-thorne-6986097-350-467
Върнете се в началото Go down
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 10:43 pm

Добре ,постарали сте се..Одорени
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Амая Каори
Грифиндорец
Грифиндорец
Амая Каори


Брой мнения : 20
Join date : 28.07.2011
Местожителство : London

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 1:01 am


Име: Амая Каори
Възраст: 11 години
Курс; дом: Първи курс; Грифиндор

Характер: Амая е кротко момиче – нищо не може да я изкара извън нерви. Дори при най-напрегнатите ситуации реагира спокойно и въздържано. Има голямо чувство за хумор – обича шегите, щурите предмети от магазинчето на Зонко, и най-вече номерата на братята Уизли и приятеля им Лий Джордан. Освен това е голям оптимист - намира красивото във всичко, дори и в най-малките неща, които останалите въобще не биха забелязали. Изгражда си мнение за хората според личностните им качества без да обръща внимание на подробностите край тях – като например това от какво семейство произхождат, в кой дом се намират, или като какви са били заклеймени.
Амая е в известна степен срамежлива , особено пък ако я заговори момче. Много е емоционална - разчувства се силно и се вълнува дълбоко. Сърцето й е голямо и отворено за всички, което понякога й изиграва лоша шега. Тъй като е много жалостива и неправдите лесно предизвикват съчувствието й, се стреми да помага на слабите и самотните хора.
Но най-изявеното й качество е смелостта. Не би се възпряла пред каквато й да е опасност: независимо от това колко страшно нещо се е изпречило на пътя й, тя винаги продължава да върви напред. Не се бои от наказанията, нарушаването на правилата, или от гнева на по-силните. Да изговаря името на Волдемор никога не е представлявало проблем за нея: нито пък нощните скитания из замъка или влизането в Забранената гора. Безстрашието й понякога се превръща в чисто безразсъдство, но както е известно – именно безумните постъпки са тези, които в крайна сметка спасяват света.
История: Амая израства под грижите на леля си Лин Фей, тъй като на петия ден след раждането й, родителите й изчезват безследно. Никой не знае какво се е случило с тях – дали са изоставили детето и са избягали, или пък са загинали в злощастен инцидент – отговорът си остава пълна загадка. Те просто се изпаряват и се скриват от лицето на света.
Вечерта на осми юли леля Фей идва на гости на сестра си и заварва къщата празна. Намира единствено бебето, спящо необезпокоявано в люлката. Стъписаната жена чака цяла нощ някой да се появи, но напразно – господин и госпожа Каори така и не прекрачват прага на дома си, който във вечерта на тяхното изчезване е в съвсем нормален вид – подреден и недокоснат. И въпреки това – пуст. Нищо не подсказва за насилствен развой на събитията, нито пък за планирано напускане, тъй като дрехите на майката и бащата са си на мястото - по гардеробите. Изобщо, всичко си стои там, където трябва да бъде, сякаш нещата са наред и животът си тече нормално. С единствената разлика, че родителите на Амая просто ги няма – като че никога не са съществували.
Външен вид + снимка:
Герои на учениците Something_beautiful__II_by_zemotion

Амая има миловидно лице с цвят на порцелан, а очите й са големи, изразителни и чисто черни. Устните й са дебели, с леко розовеещия цвят на току-що разпъпило се черешово венчелистче. Нослето й е малко и най-точното определение, което може да се използва за него е „сладко”. Правата й гарванова коса стига чак до ханша и определено е нещото, с което момичето най-много се гордее. Още от съвсем малка тя полага големи грижи за нея и винаги я привежда във възможно най-прилежен вид. Всъщност Амая като цяло държи много на външността си и се стреми винаги да е облечена стилно и красиво, дрехите й да са изгладени и в пълна изрядност. Може би в известна степен е проява на суетност, но всъщност – защо пък да не?


Допълнително: Амая обича да играе куидич и се справя най-добре като гончийка. Има котка на име Емели. Пръчката й е с косъм от еднорог.


Последната промяна е направена от Амая Каори на Пон Авг 01, 2011 10:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:39 am

Одобрена! Разпределяй се Smile <3
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:16 am

Име: Сам Певърил
Кръв: Мътнород
Курс,Дом: 1-ви курс, Рейвънклоу
Години: 11
Външен вид: тъмно-кестенява права коса, не много дълга, бритона успява да закрие челото ми. Сини очи,доста висок за възрастта си - около 165 см. Тяло тип кожа и кости, Тегло 50 кг. Имам много белези , като най - видими са тези на коляното и двете ръце. Също имам и почти невидим белег на лявата част на челото почти в края.
Характер: Не е много особен, обичам да се запознавам с хората, да намирам нови и нови приятели, лесно се доверявам и съм много обичлив. Мразя да ме лъжат макар и аз да послъгвам от време на време, но само колкото да си спася кожата. Бих се сбил с всеки заради близък човек, дори и да знам, че ще ме натупат хубаво. Избягвам да се карам с хората, които обичам, защото по този начин мога само да губя. Не харесвам ентусиасти и хора, които се вкарват в филма само за слава. Склонен съм да помогна на човек в нужда дори и непознат, обичам след което да ме хвалят или да казват хубави неща за мене. Ако някой започне да ме дразни системно ми се набива в очи, и по-късно дори да си мълчи, само с присъствие би ми дигал нервите. Нервак съм и в момент на ярост не мисля какво правя. Страх ме е от доста животни, змии, крокодили, вълци и пр. , но в момент на живот и смърт не бих се паникьосал. Научен съм да се изправям срещу страховете си и често когато ми се налага го правя.
История: Аз съм Сам Певърил, син на Алисия и Грег Певърил. Майка ми е мъгъл и наскоро, когато направих първата си магия (вдигнах се заедно с люлката и се качих отгоре върху лоста) тя разбра, че татко е магьосник, макар и мъгълокръвен. Семейството ни е съвсем обикновено, тате никога не си е позволявал да използва магии само и само да си улесни работата. Не бих казал, че сме богати, напротив - едвам връзваме двата края. Но никога не съм отишъл на мъгълско училище без закуска. Често ме бият и ми се подиграват , но един път успях да ги кача на покрива на сградата. Оттогава започнаха да ми викат изрод, но на мен най - малко ми пука. Имам си и хора, които държат на мен, даже и са ме защитавали не малко пъти. А сега, след като получих писмото си от Хогуортс няма по щастлив човек на земята от мен !
Снимка: Герои на учениците Logan.lerman
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:36 am

Софи & Вероника. На Софи наистина можеше да е и малко по-дълго, но и така е добре. Същото се отнася и за Вероника, но се съгласявам, че сте се постарали и се е получило.
Амая. <3 Перфектно. Но от теб не бих могла да очаквам друго (:
Сам е одобрен, героят ми харесва.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 1:24 pm

Име: Драко Кийт Малфой
Години: 11
Курс; дом: Първокурсник в дом Слидерин


Характер: Според родителите на Драко, той е грешката в рода Малфой, заради различният му характер. Както е известно и на целият магически свят, в рода му има само чистокръвни магьосници. Самочувствието на всички Малфой е огромно, често търсят недостатъците в хората (най - често в мъгълокръвните и мътнородите). Обичам да са на върха на всичко и да бъдат на първо място във всичко и винаги. Драко обаче е чиста противоположност на прадедите си. Той е мил, грижовен, добър и разбиращ човек. Срамежлив е и не си пада много, много по нови запознанства. Винаги изпълнява това което му наредят и не казва на никого какво да прави. Не търси лошото в хората, а се опитва да ги погледна от добрата страна. Както всяко хлапе обича да се забавлява, но не е голям привърженик на нарушаването на правилата, но понякога му се налага да преминава границата. Любознателен е и сериозен към всякакви задачи, дори и да са твърде трудни. Мрази да навлиза в подробности, когато обяснява нещо и да лъже.

История: Драко Кийт Малфой е роден на 11 ноември 2000 година в семейство на чистокръвни магьосници и е потомък на един от най - големите и известни магьоснически родове Малфой. Като малък не забелязва нищо необикновено в семейството му. След време се нанасят на ново място в магическият свят, където Драко ясно намира разликата между миналото и настоящето им. Магията вече става част от всекидневието му. Непрекъснато търси разликата в хората, които е видял преди и които вижда сега и я намира доста лесно. Облеклата им, начинът на разговор, действията им, всичко за него е по - ново, по - различно и по - лесно. След време започва да излиза сам от дома си, да се учи на магията, да разговаря с останалите и да осъзнава, колко по - различен е от семейството си. При промяната на обстановката, държанието на Малфой към Драко се променя. Започват да го хокат, да му се карат, да го наказват по - често и да го обиждат, наричайки го "черната овца на рода". Години наред, родителите му накърняват с поведението си неговата личност и момчето започва да се страхува от тях. Драко също забелязва разликата между него и останалите от рода му. Започва да се притеснява, да си мисли че може да го изгонят от дома му и когато навършва единадесет години, отива с баща си на Диагон - али. Накупуват различни неща, но Драко не разбира защо са му нужни. Когато го водят на Перон девет и три четвърти и го качат на "Експрес Хогуортс", момчето си мисли че родителите му го гонят от дома му, но се запознава с няколко други ученици и разбира че това е началото на неговото най - голямо приключение.

Външен вид + снимка: Драко е с нормален за възрастта си ръст (155 см). Теглото му е средно между 35 и 40. Има къса и руса коса, която често е зализана назад. Има малък белег на лявата ръка, който по - често е закрит от дреха. Очите му са синьо - зелени, лицето му е с нормалната си форма, носът му също е нормално голям, а кожата му има светъл, клонящ към бяло цвят.


Герои на учениците Polls_Draco_Malfoy_5444_386500_poll_xlarge
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 1:37 pm

Добре ...има промяна в героя ти така че отиди пак да се разпределиш . Smile Smile
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 1:15 am

Джефри Дийн, накратко Джеф, а много рядко Рий.

Джефри е висок 1.84 с тъмна коса, която предпочита да оставя с дължина пет - шест пръста. Очите му са тъмно зелени с черни точици от външната страна ирисите му. Спортува рядко, но не си позволява да запусне фигурата си, макар че рядко стига до желания ефект - плочки или ясно изразени мускули. Има два малки флеша, по един на всяко ухо, и татуировка Ka на гърба. Облича се небрежно, с предпочитание към по тъмните цветове и ризите - понякога го прави дори и в Хогуортс, но какво да се прави, няма кой да го накаже, сам не би го направил. На врата си носи символ, подарък от леля му, чието значение знаят само и единствено те. Никога не го сваля. Има нервни тикове - понякога, когато е изнервен или ядосан, играе с копчетата на ризата си или с колана си. Има родилен белег във формата на.. е, на петно, зад дясното ухо и малка бенка точно над него.

В по-голямата част от времето се държи егоцентрично и нагло и обича да показва, че е свикнал светът да се върти около него и очаква това да се случва навсякъде и по всяко време. Отдаден е на приятелите си и живее на принципа услуга за услуга, но не и когато жертвите от негова страна трябва да са прекалено големи. Обича да спори, но не и да се обяснява и вярва, че винаги е прав, колкото и нелепа и алогична да е гледната му точка. Държи се като задник с почти всички, но го приема като някакъв вид шега, а не като обида, затова не разбира, когато хората не са в настроение за бъзиците му. През повечето време се държи саркастично и рядко някой може да разбере дали е сериозен или не. Обича да чете и в повечето случаи предпочита персонажите в книгите пред хората в реалния живот. Макар че за него и двете са еднакво реални. Другата му мания е фотографията, но винаги е предпочитал мъгълската пред тази на магьосниците, защото там мигът остава завинаги и нищо не се променя. Обича рок музиката.

Роден е във Ливърпул, Великобритания, на 9 юли. Зодия Рак е откъдето идват и някои черти на характера му. Родителите му са потомствени аристократи, род продължаващ десетилетия назад, дърпащ конците на мъгълскота и магьосническа английска политика от сенките. Семейството му живее в стара къща на 10 километра от града, оградена с висока ограда и денонощни защитни магии срещу недоброжелатели и неканени гости.
Майка му се казва Катлийн и е родена в Лондон, също аристократка, също чистокръвна. Запознава се с баща му (бъдещия й съпруг), докато изтърпява наказание. След това стават неразделни, пред повечето хора по-скоро най-добри приятели, отколкото гаджета. И двамата са изключително богати, и двамата са мразени от всички освен съучениците си от Слидерин. Баща му, Джонатан, е една година по-голям от Катлийн, със същите очи като на сина си и с още по отвратителен характер. Семейството има много приятели сред влиятелните кръгове. Той има и по-малка сестра Дейна, на 10, на която предстои влизане в Хогуортс. Най-близкият му член от семейството е леля му Айлийн, сестра на майка му. Още от малък той и е любимец и понякога тя го взима на непрестанните си пътувания из света. Символът, който носи на врата си, е направен с магия и е за защита. Тя го намира в Русия, в забравено от векове магьосническо селище и му го подарява за рождения ден.
Любимият му цвят е тъмно синият, любимият сезон - зимата. Обича змии и има полярна сова.
Любимият му герой от книга (книги) е Рандал Флаг, герой на Стивън Кинг в много от книгите му, с различни имена.
Говори руски, английски, френски.
Мрази патладжани.

Герои на учениците Tumblr_lfpe22kI4Y1qaz51t_large
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 9:40 am

Яна о.о

Чакай, още съм в шок.
Ама айде да не си първи курс. Пусни ми един пост по лично, за да те направя по-голяма.

Одобрявам те, без възражения.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 12:48 pm

love, предпочитам да остана в 1 курс, така че.. може ли да приемем, че снимката е за бъдещето? аз затова съм махнала вредните навици от описанието, you know..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на учениците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на Преподавателите
» Герои на преподавателите
» Герои на директорите
» Списък на учениците от Хафълпаф
» Списък на учениците от Рейвънклоу

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Героите ви-
Идете на: