harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Една вечер...

Go down 
+3
Сам Певърил
Мери Грейнджър
Георгиус Велмос
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:32 am

Една вечер се разхождах из коридорите и попаднах на Нужната стая! Имах нужда от нея.. Влязох и се замислих, защо не можах да ги издам за бомбичките.... Знаех всичко и как са го направили и кои са били... Тогава усетих чуждото присъствие в мен.... Започнах да се съпротивлявам ожесточено и много безспирно! След около 15 минути борба със себе си излезна на яве истинският Георгиус Велмос! Смело и безстрашно момче... То не се караше с никого и беше много безотказно.. Веднага се огледах и разбрах, че съм бил под Империо! Помня всичко, което съм направил досега.. Точно заради мен от всеки дуел изчезвах.. Моята същност не позволява да се убие човек, особено, ако аз го убивам... Спомних си как си навлякох гнева на всички от училището... Ами сега какво щях да правя?!?? В тази зловеща атмосфера се загърнах с една булана от нужната стая и легнах на едно удобно легло, сякаш си го бях пожелал.. Чудех се сега пък какво щях да правя и заспах.....
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:57 am

Вървях по коридора след края на часовете. Минавайки покрай Нужната стая нещо ме влечеше да вляза там. Все пак това вече си беше нашето място и винаги щях да помня бомбардировката. Влязох и оставих раницата си на едно кресло, след което реших да си избера някоя хубава книга за четене. Стигнах до рафтовете с книги и се заслушах. Не бях сама в стаята! Някой дишаше. Започнах да търся въпросния човек по посока на звука. Видях някакво непознато момче да спи и реших да му потърся сметка. Не го бях виждала преди.
- Кой си ти? - Разтърсвайки го извиках. Той се стресна и подскочи.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:59 am

-Ааааааа! - Зачудих си кое е това момиче... Виждах го за първи път... Аз съм Георгус Велмос, а ти си?
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:00 am

- Мери Грейнджър. От Рейвънклоу съм, първи курс. - Подадох ръката си.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:02 am

- Приятно ми е! Smile Може ли един въпрос? - Попитах аз притеснено, защото не помня дали съм и направил нещо?
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:04 am

- Ами.. Да, предполагам. - усмихнах се. - Слушам те.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:05 am

- Ами би ли ми обяснила в общи линии какво правих, докато бях в училището, защото бях под Империо и не помня всико.. - Казах аз и се изчервих..
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:06 am

Разхождах се из коридорите на седмия етаж сам, тъй като все още не се бях запознавал с никой и се чувствах самотен. Не че някой би тръгнал точно по тези коридори да си обикаля по това време. правех си обиколки и по едно време ми се набиха в поглед две големи дървени врати, за които мога да се закълна, че допреди минути я нямаше. Любопитството ми надделя и се затичах към вратите преди да изчезнат. Отворих ги широко и видях Георгиус и още едно момиче с къдрава коса от Рейвънклоу да се запознава със слидеринеца.
- Какво става тук ? - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:11 am

- Нищо особено. - Усмихнах се. - Няма ли да се представиш?
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:15 am

- Оу ! - казах аз сякаш току що са ме събудили с кофа вода. - аз съм Сам Певърил , приятно ми е. - подадох ръка към момичето, което почти всеки ден я виждах на масата на Рейвънклоу.
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:21 am

- Мери Грейнджър. - хванах ръката му и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:28 am

Погледнах Георгиус с отрващение и казах:
- Виждам, че и ти си случила на .. кхъм.. компания..
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:37 am

- Какво имаш в предвид? - Погледнах първо Георгиус, после Сам. Усещах, че е станало нещо, което само аз не знаех.
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:41 am

- Дуелирахме се в Трофейната зала и замалко Филч да ме хване. - отвърнах аз без колебание. - Но просто защитавах достойнството си. Иначе нашите са ме учили да съм кротък.
Погледнах отново Георгиус и се сдържах да не му фрасна един мъгълски по лицето.
- Този слидеринец за два дена стана враг на половината първокурсници. - вметнах аз сякаш него го нямаше.
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:47 am

Той каза, че е бил под проклятието Империо. - казах аз, гледайки към Георгиус. - Не можем да разберем дали лъже или казва истината. Но защо се дуелирахте? Какво стана?
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:54 am

-Всичко стана само защото го погледнах малко по особено. - отвърнах аз. - Империо значи ? Но това проклятие е твърде сложно за някой ученик, а учител надали би го упражнил върху някой първокурсник.
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:58 am

- Не можете ли просто да си стиснете ръцете? - попитах аз. Сам отчасти бе прав - никой учител не би упражнил едно от непростимите проклятия върху ученик, а кой е този глупак, който сам ще си го направи?
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:01 am

- Ами.. да защо не. - казах аз колебаейки се, че Георгиус би ми я стиснал. Бях го възприел вече като гадняр и ако имаше дом, който да е равен на Слидерин умножено по пет, определено той щеше да е един от малкото пратени там.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:02 am

- Не аз се биех с теб Wink А моето Империо! Направи ми го един смъртножаден на перон 9 3/4! Дайте ми серум на истината, ако не ми вярвате... Би трябвало сам да кажеш поне едно благодаря, защото аз се борех срещу него, за да не те пребие толкова ожесточено... Знаеш ли вместо бомбада максима, какво щеше да направи???- Попитах аз ядосан.. - Нещо, да ти говори Конфринго? След Конфринго, надали щеше да оживееш.... Аз го накарах да се махне...
Аз бих ти стиснал ръката, но ти дали би го направил?
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:06 am

- Чувала съм за това заклинание - взривява всичко по пътя си. - намесих се аз.
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:13 am

- Съжалявам, че не съм научил заклинанието за четене на мисли. - отвърнах аз. - Но все пак благодаря. Добре, че този смъртожаден не е чак толкова добър, иначе щях да съм пътник. - засмях се при мисълта. - А ти , Мери , какво правеше на седмия етаж по това време ? - обърнах се към момичето.
Върнете се в началото Go down
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Мери Грейнджър


Брой мнения : 41
Join date : 14.07.2011

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:17 am

- Идвам тук заради книгите. Обичам да чета, а и това място е спокойно.. е, в повечето случаи. - засмях се. - Е, ще се сдобрите ли?
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:18 am

Аз съм ЗАSmile А и не смъртножадния е добър, а аз го спрях Wink
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:24 am

- и аз съм на същото мнение. - казах аз и подадох ръка, след което насочих вниманието си към Мери. - Ти обичаш да четеш ? А чела ли си творенията на някои мъгъли като Шекспир или Стивън Кинг ? Ами Гилдрой Локхарт , който описваше чужди изживявания ? Може да е лъжец, но писанията му са интересни.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:27 am

Защото ги е крал от хора, които са го правили наистина! - Казах аз и се усмихнах широко!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Една вечер... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Една вечер...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: