harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Разпределителната шапка!!

Go down 
+5
Ginny Weasley
Драко Малфой
Katherinna Zechlos
Амая Каори
Елиша Грейв
9 posters
АвторСъобщение
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 6:46 pm

Вместо да имате няккъв фасулски тест.Ще ви разпределям според характера на героя си.Пускате го в тази тема и аз ви пиша на съобщение в кой дом сте ! Smile
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Амая Каори
Грифиндорец
Грифиндорец
Амая Каори


Брой мнения : 20
Join date : 28.07.2011
Местожителство : London

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:22 am

Характер: Амая е кротко момиче – нищо не може да я изкара извън нерви. Дори при най-напрегнатите ситуации реагира спокойно и въздържано. Има голямо чувство за хумор – обича шегите, щурите предмети от магазинчето на Зонко, и най-вече номерата на братята Уизли и приятеля им Лий Джордан. Освен това е голям оптимист - намира красивото във всичко, дори и в най-малките неща, които останалите въобще не биха забелязали. Изгражда си мнение за хората според личностните им качества без да обръща внимание на подробностите край тях – като например това от какво семейство произхождат, в кой дом се намират, или като какви са били заклеймени.
Амая е в известна степен срамежлива , особено пък ако я заговори момче. Много е емоционална - разчувства се силно и се вълнува дълбоко. Сърцето й е голямо и отворено за всички, което понякога й изиграва лоша шега. Тъй като е много жалостива и неправдите лесно предизвикват съчувствието й, се стреми да помага на слабите и самотните хора.
Но най-изявеното й качество е смелостта. Не би се възпряла пред каквато й да е опасност: независимо от това колко страшно нещо се е изпречило на пътя й, тя винаги продължава да върви напред. Не се бои от наказанията, нарушаването на правилата, или от гнева на по-силните. Да изговаря името на Волдемор никога не е представлявало проблем за нея: нито пък нощните скитания из замъка или влизането в Забранената гора. Безстрашието й понякога се превръща в чисто безразсъдство, но както е известно – именно безумните постъпки са тези, които в крайна сметка спасяват света.
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:43 am

Но най-изявеното й качество е смелостта.

Грифиндор!

(освен ако Ел не възразява)
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 1:28 pm

Не , не съгласна


П.П - трия мненията след всяко разпределяне
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:08 pm

Характер: Според родителите на Драко, той е грешката в рода Малфой, заради различният му характер. Както е известно и на целият магически свят, в рода му има само чистокръвни магьосници. Самочувствието на всички Малфой е огромно, често търсят недостатъците в хората (най - често в мъгълокръвните и мътнородите). Обичам да са на върха на всичко и да бъдат на първо място във всичко и винаги. Драко обаче е чиста противоположност на прадедите си. Той е мил, грижовен, добър и разбиращ човек. Срамежлив е и не си пада много, много по нови запознанства. Винаги изпълнява това което му наредят и не казва на никого какво да прави. Не търси лошото в хората, а се опитва да ги погледна от добрата страна. Както всяко хлапе обича да се забавлява, но не е голям привърженик на нарушаването на правилата, но понякога му се налага да преминава границата. Любознателен е и сериозен към всякакви задачи, дори и да са твърде трудни. Мрази да навлиза в подробности, когато обяснява нещо и да лъже.
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:38 pm

Mалко за мен: Много обичам семейството си и бих се жертвала, за да ги спася. Щом се отнася до най - добрите ми приятели - бих направила всичко за тях, стига да е правилно. Лъчезарна съм и харесвам вечерите, в които луната е пълна и голяма. Не обичам да ми е топло, мразя да ми е прекалено студено. Обичам да излизам с приятели, да се разхождам до късно през нощта, а когато се прибера - обаждам се на приятеля си и започваме да си дардорим какви ли не глупости. Трябва да призная, че понякога съм доста голям инат, но това не е недостатък. Вълнувам се и от малките неща в живота, обичам да общувам и да се забавлявам. Понякога съм доста разсеяна по един чаровен начин.
Обичам да помагам на хората, зависи кои са и дали са ми направили нещо преди. Харесва ми да се доказвам, защото мога, но не винаги ми харесва да съм център на вниманието, зависи какво е обкражението. Радвам се на нови запознанства. Доста съм доверчива, въпреки, че това понякога ми изиграва лоша шега, но пък без да се доверяваш на никого не можеш да направиш грешки, които те подготвят за житейския живот. Обичам да уча, но не и когато навън времето е хубаво, и когато има нещо, което е по интересно от уроците, тоест много много не се впрягам, ни когато искам да постигна нещо, го постигам. Амбициозна съм. Не обичам нещата да са ми наредени, обичам всичко да се случва в последствие, но винаги подреждам стаята, защото в последствие мама ще ме накаже, не че спазвам наказанията.
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:04 pm

Аз съм добър лидер и много добре умея да обяснявам. Много обичам приятелите си и раздялата ми с тях е много тежка, а ревността ми спрямо тях е направо заслепяваща. Била съм мамена и подвеждана много, но винаги съм оставала силна. Когато приятелите ми имат нужда от мен аз винаги се отзоваам и дори в най-критичните моменти пред тях съм силна и мисля трезво, за да ги измъкна от неприятна ситуация. Чистокръвна съм, но съм свикнала да общувам с мъгъли, заради дислексията си.

Обичам приключенията, забавите и глупостите с приятели, но има една граница на приличието, която не пресичам никога -е поне до сега Smile.

Ревността за която споменах по горе понякога причинява дпста неприятни емоции, защото аз съм абсолютно вярна на приятелите си и не бих ги предала, НО искам това и от тях а не всички са такива. Обожавам да се запознавам с много хора,а истинските ми проятели са мнпгп малко, тесен кръг около мен.

Когато се запозная с човек, който не е добре наспроен към мен както аз към него искам първо да му повлиая и да го накарам да промени решението си, но ако не успея започвам да се държа с него като огледало.
Върнете се в началото Go down
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 11:50 am

В по-голямата част от времето се държи егоцентрично и нагло и обича да показва, че е свикнал светът да се върти около него и очаква това да се случва навсякъде и по всяко време. Отдаден е на приятелите си и живее на принципа услуга за услуга, но не и когато жертвите от негова страна трябва да са прекалено големи. Обича да спори, но не и да се обяснява и вярва, че винаги е прав, колкото и нелепа и алогична да е гледната му точка. Държи се като задник с почти всички, но го приема като някакъв вид шега, а не като обида, затова не разбира, когато хората не са в настроение за бъзиците му. През повечето време се държи саркастично и рядко някой може да разбере дали е сериозен или не. Обича да чете и в повечето случаи предпочита персонажите в книгите пред хората в реалния живот. Макар че за него и двете са еднакво реални. Другата му мания е фотографията, но винаги е предпочитал мъгълската пред тази на магьосниците, защото там мигът остава завинаги и нищо не се променя. Обича рок музиката.
Върнете се в началото Go down
Лили Евънс

Лили Евънс


Брой мнения : 1
Join date : 14.08.2011

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeНед Авг 14, 2011 9:29 pm

Приятелите ми ме наричат Села. Обичам семейството си и бих направила всичко за тях. Мразя хората егуисти. За мен най-важното е живота ми да е пълен с приключения. Обичам да ходя на къмпинг, защото ми се вижда пълно с опасности. Обичам червения цвят. Приятелите ми са готини. Не съм срамежлива, даже много отворена към нови приятелства. Обичам и книги да чета.Ходя често до улица Диагон-али. Още преди да имам пръчка обичах да отварям цветята и да ги затварям с магия
Идвам от мъгълско семейство. Обичам да спортувам. Smile
Върнете се в началото Go down
Джак Милър




Брой мнения : 1
Join date : 11.08.2011

Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitimeВто Авг 16, 2011 8:19 am

Здравейте! Казвам се Джак Милър. Винаги спазвам правилата, но за родителите си и за приятелите си бих ги пренебрегнал. Никога не позволявам гневът да ме завладее и да направя неща за които после ще съжалявам дълго време. Дори когато ме обиждат или когато ме злепоставят аз гледам да не обръщам внимание на обидите и да не се засягам от тях. Само веднъж съм се оставял гневът да ме води. Но за случката не ми се говори. Само ще кажа, че тя не свърши добре нито за мен, нито за момчето което ме дразнеше.
Мога да запазя самообладание дори когато от мен зависи нещо много важно. В такива моменти мога да мисля както обикновено когато съм спокоен. Не обичам да ми казват какво трябва да правя, един вит не обичам да ме командват. Изключение правят родителите ми. Бих направил много неща за тях. Също така не обичам да командвам приятелите си. Защо трябва да командвам нечий живот? Той си е негов/неин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разпределителната шапка!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разпределителната шапка!!   Разпределителната шапка!! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разпределителната шапка!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Героите ви :: Разпределителна церемония & курс-
Идете на: