harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 half-angel, half-tart.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Alivia Damodred
Учител по Трансфигурация
Учител по Трансфигурация
Alivia Damodred


Брой мнения : 5
Join date : 05.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 1:37 pm

Jeffrey Dean/Alivia Damodred
Казвам се Яна, от София съм. Уча френски, чета, пиша, обичам.
Обожавам влакове и морето. Обичам да готвя. Най - много обичам да спя, сама или с някого.
Като цяло, това май са най важните неща за мен, lol.
О, мразя патладжани.
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 2:31 pm

Това с патладжаните е много пословично ;д
Според мен е защото не си ме виждала колко ме бива да пека патладжа. Всъщност, да пека всичко, което не е риба ;д
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 5:10 pm

i'm sorry, my love. никой няма да промени омразата между мен и патладжаните.
it was never meant to be.
Върнете се в началото Go down
Ейми Глувър




Брой мнения : 5
Join date : 22.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 8:51 pm

Ъм, на колко си години? Ако не ти се споделя, поне си кажи рожденната дата(без годината, ест), че ми напомняш страшно един човек по малкото, което си казала...
Върнете се в началото Go down
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 5:14 am

Ами, родена съм на 9и януари.. На кого напомням?


Последната промяна е направена от Jeffrey Dean на Чет Авг 25, 2011 3:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ейми Глувър




Брой мнения : 5
Join date : 22.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 10:07 am

На една бивша съученичка... бях доста учудена, защото не знам някой от бившите ми съученици да пише по форуми, до сега не съм засичала, а особено това с френския ме потресе...
Бтв, от кога учиш френски? И откъде тази любов към този (труден, неполезен и със страшно много правила) език? Мислила ли си да живееш във френско-говоряща страна? Къде(само да ти кажа, по-добре избери нещо в Европа, в Канада френския е толкова различен, че по френски форуми не ме разбират оО)?
Върнете се в началото Go down
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 2:58 am

Честно казано, никога не съм имала намерение да уча във френско говоряща страна.. Обожавам Франция, но мога да я понеса само за седмица, след това ми омръзва.. Прекалено е мъничко и откъснато от света всичко освен Париж. Не че не бих живяла там, само да ми се отдаде възможност, но французите не са най приятните хора на света..
Любовта към френския.. Колкото и да е безумно, исках да го уча само защото в песен на любимата ми група има две изречения на френски. Така започна всичко.
Колкото до това, че не е полезен - въобще не съм съгласна. Всеки език е полезен, а френският е най разпространен след английския, така че няма как да не е полезен. Че е труден, труден е, но никога не ми се е струвал чак толкова непосилен. Не успях да го намразя досега, значи всичко е наред..
Уча го от три години.
А ти сега в България ли живееш или във Канада?
Върнете се в началото Go down
Ейми Глувър




Брой мнения : 5
Join date : 22.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 2:08 pm

Уча в Канада, но сега точно съм в София, до 29, за ваканцията.
От едно-две изречения? Коя е тази група, че толкова да са те впечатлили? После как продължи? Съмнява ме заради една песен да си тръгнала на уроци... Какво друго те накара да продължиш напред?
Върнете се в началото Go down
Jeffrey Dean
Слидеринец
Слидеринец
Jeffrey Dean


Брой мнения : 12
Join date : 03.08.2011

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 4:55 pm

Групата е Sonata Arctica, но честно казано се съмнявам, че ще я харесаш, малко хора успяват. pesenta e The end of this chapter i mi e edna ot nai nai nai lubimite pesni.. А двете изречения са : Oui, oui, mon amour. C'est moi.
Ами.. аз не се записах на уроци, аз се записах във френско училище.. Така де, ако ще е гарга, да е рошава, нали? ;д
Нищо друго.. бяха точно тези две изречения, изпети в точно тази песен от точно този човек, което ме влюби в езика.
Нямам идея какво ме накара да продължа да го уча. Намразих учителката си горе долу втората седмица, така че определено не беше това..
Освен това, нямах особено голям избор.. за да си сменя училището, трябва пак да съм в училище с френски.. Или в частно. А пък аз си обожавах съучениците, така че..
Пък и съм упорита като магаре :Д
Върнете се в началото Go down
Амая Каори
Грифиндорец
Грифиндорец
Амая Каори


Брой мнения : 20
Join date : 28.07.2011
Местожителство : London

half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 11:57 pm

И аз мога да ти кажа нещо на френски: Mon Ange/Ange Ou Demon. Виждаш ли колко много знам?? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





half-angel, half-tart. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: half-angel, half-tart.   half-angel, half-tart. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
half-angel, half-tart.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Свободна зона :: Потребители-
Идете на: