harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стаята за дуели!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Стаята за дуели! Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята за дуели!   Стаята за дуели! I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 12:55 pm

Георгус Велмос VS Драко Малфой
Вероника Потър VS Джини Уизли
Софи Лупин VS Сам Певърил

Тези два дуела ще се състоят, а ако някой иска да се запише ще може да го направи след това!
Първо ще ви покажем един пробен дуел между мен и госпожата ви по ЗСЧИ! Smile Джена Гилбърт!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Стаята за дуели! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за дуели!   Стаята за дуели! I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 1:16 pm

Понеже смятах да преподам урока си в сряда реших да посетя Рик, за да вида как вървят нещата при него. Той вече трябваше да е започнал с дуелите, но видях че има само двама ученика в стаята за дуели. Това бяха Вероника Потър и Драко Малфой, и естествено Аларик. Надявах се Джини да не пострада, с когото и да се бие, но той въобще не се притесняваше за нея, защото я беше обучил доста добре. Влезнах в стаята, а те си обясняваха нещо.
- Здравейте, какво правите? - попитах аз - Как се справяте с дуелите, имате ли нужда от помощ?
Погледа ми мина през всички, които бяха в стаята, а те, както казах - не бяха много.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Стаята за дуели! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за дуели!   Стаята за дуели! I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 1:20 pm

- Точно за вас говорехме, Госпожо Гилбърт! Моля заповядайте на масата, за да започнем един показен дуел!
Усмихнах и се и се качих на масата в очакване и тя да се качи! Тя го направи и изкара магическата си пръчка!
- Госпожо, нека да бъдат само прости магии, за да могат да ги освоят децата нормално! - казах аз докато си събличах наметалото и изкарвах пръчката си!
- Нека вие да сте първа! Дамите са с предимство! - казах това и се изчервих!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята за дуели! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за дуели!   Стаята за дуели! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята за дуели!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Училището за магия и вълшебсто "Хогуортс" :: Замъкът :: Боен Клуб-
Идете на: