harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Червеният дракон :P

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:08 am

Пристигнахме с госпожа Гилбърт в любимият ми китайски ресторант! Тук беше доста уютно. Седнахме на една маса (външна, защото вътре е доста задушно)! Зачакахме сервитьорката, за да ни вземе поръчката! Ресторанта се беше променил доста от последният път когато бях тук! Огледах се наоколо и видях познатите червени завеси до масите! Както и огромният Червен Дракон, които обикаля ресторанта! Когато дойде сервитьорката попитах Джена:
- Какво ще хапваме? - и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:16 am

Вече бяхме минали през кабинета ми, за да се преоблека. Бях сложила една тъмно синя рокля и черни обувки, а косата ми беше вързана на една страна. Когато сервитьорката дойде, най - напред ни поздрави, подаде менютата и каза нещо на китайски. Имаше доста азиатски вид. А съдейки по това как се облича беше доста млада. "Полата и е доста къса" - позамислих се аз. Когато тя си тръгна Рик я изгледа, надявах се да я познава, а не да я гледа за нещо друго. Попитах го:
- Е, идвал ли си тук преди?
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:24 am

Сервитьорката беше с доста къса поличка и като си тръгна я загледа... Мисля, че я познавах... Чух гласа на Джена, който ме пита дали съм идвал тук!
- Да! Доста често идвах тук! Но последният път беше преди дооста години!
Замислих се! Преди колко време беше последното ми посещение тук! Около... 4-5 години! Загледах менюто! Въпреки, че вече бях готов с поръчката още преди да съм го отворил! Всеки път си поръчвах "Пържена царевица по китайски"! Беше страшно вкусна! Поне преди... Погледнах Джена! Беше толкова прелестна. Аз оставих менюто и обявих, че съм готов с избора си!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:39 am

Аз го загледах, той толкова бързо си избра, но той има опит, беше идвал в този ресторант и преди, а аз не. В менюто имаше толкова работи. Ето и няколко от тях:
- Китайски ориз със зеленчуци
- Китайски ориз с пиле
- Китайски ориз със пиле и зеленчуци
- Китайски спагети със зеленчуци
- Китайски спагети с пиле
- Китайски спагети с пиле и зеленчуци
- Гъби със зеленчуци по китайски
- Гъби с пиле по китайски
- Гъби със сладко-кисел сос
- Пиле със сладко кисел сос
- Царевица по китайски
- Пържена царевица по китайски
.....
Бяха толкова много! Не знаех какво да си поръчам, затова реших да не се правя на интересна и да си поръчам Спагети със зеленчуци. Порциите бяха доста големи, затова реших да го попитам:
- Какво ще кажеш да разделим едни Спагети със зеленчуци по китайски? Няма да мога да изям цялата порция.
Погледнах го, а той беше оставил менюто и ме гледаше. Беше доста странно. Не можех да го оставя да ме гледа затова казах най - тъпото нещо, което можеше да изръся:
- Я виж каква красива птица има на дървото. - после се усетих и продължих, въпреки, че той продължаваше да ме гледа. - Съжалявам, просто ръся глупости, защото... няма значение защо. Е, ще си разделим ли спагетите?
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:47 am

Имах намерение да си взема царевица, но тя ме помоли да разделим едни спагети! Спагетите също бяха доста хубави!
- Съгласен съм! - казах и аз!
Викнах сервитьорката и и поръчах!
- Едни спагети със зеленчуци както и едно Шампанско!
Тя ми каза, че шампанското е свършило и дали искаме нещо друго?
- Ами да, може един бърбан! Нали нямаш нищо против, Джена?
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:55 am

- Аз? Как може да питаш, та бърбана ми е любим... Това е кралски алкохол, но е много силен, контролирай ме, защото ако се напия, не знам с още какво ще трябва да се изложа пред теб... Laughing
Благодаря ти, че се съгласи да си разделим спагетите. - сервитьорката още беше до нас, затова той обобщи:
- Спагети със зеленчуци и ботилка бърбан. Ако има нещо - ще ви извикаме пак.
Тя взе едното меню, а другото остави на масата. Аз зачаках. Подпрях лакти на масата и леко с надигнах.
- Е, Рик, разкажи ми нещо за теб, освен, че си бил аврор и освен, че имаш стари родители, като моите...
Усмихнах се вежливо и не му позволих да изгледа момичето, отново.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 12:03 pm

- Ами има нещо странно в моят живот, но до сега не съм го споделял доста! Живота ми се дели на 2 периода! Аврор и Министър на магията, който започва сега! Докато бях Аврор имахме за задача да заловим Алберто Мариачи! Един от най - опасните престъпници на тогавашните времена! Тъкмо започвах работа там, когато изникна той! Говореше се, че се крие някъде във Хогсмийд, и отидохме да го потърсим там... Когато го намерихме, беше мъртъв и имаше бележка на гърба... Пишеше нещо на странен език, който не разбирахме! Предадохме го на нашите преводачки в министерството, ала те не ни го върнаха! Питахме ги защо, но те не отговаряха! Сега преди да дойда в Хогуортс се случи нещо отново! Синът на Алберто се беше завърнал и вече трябваше да го намери, за да го защитим, а не за да го вкараме в Азкабан! Когато отидохме да го вземем беше добре, но по път ни хвана групичка хора, които явно бяха наети от някого! Убиха го, а не ни остана никаква следа! Претърсихме дома им - на двамата Мариачи и открихме следа! Били са много добри приятели със семейство Велмос! Едно от момчетата в Хогуортс в моя клуб се Велмос! В документите в дома на Мариачи-те пишеше, че трябва да се пазят от хора, които мразят Велмос, защото било опасно за живота на приятелите им! Мисля, че някой иска да избие всички Велмос, както и техните приятели, но все още не знам поради каква причина!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 12:13 pm

- Хмм... Велмос? Това момче, да, познавам го. Веднъж бяха в библиотеката с Джини Уизли. Надявам се, че приятелите на Велмос не са застрашени нали? Научих дори, че майка му е била убита, а този който я е убил е казал, че остават още двама Велмос.
Свързвах нещата отнякъде донякъде, но беше доста объркано. Защо убиваха всички наред и най - интересното - кой? Чудех се дали Волдемор се е завърнал, не ме беше страх да произнеса името му затова продължих да говоря, но вече доста по - тихо:
- Дали няма последователи на... Волдемор?
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 12:33 pm

- Ами просто нямам идея... Може и да са те, но каква работа пък, ще имат с едно семейство! Може да имат някакви разправии, тъй като те са добро семейство... Така де не са към Волдемор...
Видях, че тя се стресна, когато казах името му!
- Защо се стресна? Това е просто едно име, което, вече не съществува! Разбирам, че преди имаше Кана над това име, когато го произнесеш, то веднага да бъде засечено да те намерят, но сега каната е премахната от министерството на магията! Лично аз го развалих!
- Не искам да се хваля, но вече това заклинание не важи! Razz


Последната промяна е направена от Аларик Уизли на Нед Юли 31, 2011 1:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Заместник Директор на Хогуортс; ръководител на дом Слидерин; учител по Отвари
Katherinna Zechlos


Брой мнения : 51
Join date : 28.07.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 1:07 pm

Особено много ли държиш да ме накараш да ти изтрия мнението? Това не е РП да му се невиди. Нямам никакво желание да трия каквото и да е било, толкова ли е трудно просто да пишете нормално.
Та тя ти даде най-обширната тема на света, а ти обявяваш, че сте на обяд.
Или ще го едит-неш, или ще го изтрия.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 1:36 pm

Аз го погледнах и вече започнах да говоря нормално, не беше нито силно, нито високо, просто нормално:
- Ами не се стреснах от името на Волдемор, а и да имаше кана и да ни открият сега, предпочитам да умра отколкото да стана смъртожадна или поне последовател. Стреснах се от това за което се сетих, че Джини е споделила с майка си.
Не знаех дали да му кажа, той и беше брат. Но това нямаше значение. Беше навел глава надолу и когато чу Джини веднага я изправи. Явно я обичаше доста. Личеше му.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 2:00 pm

- Какво за моята малка Джини? Да не и се е случило нещо?
Веднага стана от масата уплашен... После седнах и се усетих, че се държах като загубеняк!
- Съжалявам, но Джини е моята слабост... Без нея не знам какво щях да правя! Тя е моето "малко момиченце"! Онзи ден я видях по коридорите на Хогуортс да се разхожда с Георгиус Велмос и като знам, че семейство Велмос не са много благонадеждни и се притесних, но той изглежда грижливо момче... Ще му се доверя!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 2:23 pm

Тъкмо започнах да говоря, че:
- Дочух, че този, който е убил Г - жа Велмос е казал, че остават още двама... Я спагетите, дойдохааа...
Сервитьорката ги остави на масата, а аз се сетих, че няма как да ядем от толкова голяма купа, затова побързах да кажа:
- Извинявайте, но бихте ли..
- Да ви донеса ли две чинийки? Ето го и бърбана - продължи тя.
Бях толкова очарована, как беше познала, наистина беше очевидно че няма как да ядем без чинийки, явно се е досетила.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Червеният дракон :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Червеният дракон :P   Червеният дракон :P I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Червеният дракон :P
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Мъгълски свят-
Идете на: