harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:28 am

Бяхме се уговорили с Рик да спретнем един приятелски дуел, но на негова територия. Затова се запътих към Бойния клуб. Бях сигурно, че той е в класната стая. Отворих вратата и казах:
- Здравей, Аларик!
Нямаше отговор, но за сметка на това се чу едно много гадно изскърцване на вратата, но аз не обърнах внимание, защото вече я бутнах и тя се затвори. Огледах се, стаята беше толкова голяма... Нямах представа, че изглежда така. Имаше огромна дълга маса, явно на нея се провеждаха дуелите, тоест, когато обучава учениците. Явно е доста официално. Взеха да ме побиват тръпки и реших да отложа и се обърнах.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:33 am

Видях я как оглежда цялата стая и се обърна, за да излезне, но аз вече бях зад нея и я гледах право във очите!
- О, не няма да излезнеш, преди да сме свършили с дуела!
Надявах се да е съгласна, защото ако не беше, щях да я пусна да си тръгва! Огледах се и видях, че има доста излишни места в тази стая, тъй като и аз влизах за първи път! Имаше ся какви простотии! Вдигнах пръчката си и започнах да взривявам всичко, което нямаше да ни бъде нужно! След като свърших попитах Джена, дали иска да направим дуела или, ако иска да си тръгва! Няма да я задържам против волята й!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:43 am

Трябваше да не се обръщам за да си тръгвам, проявих неубедителност, но след това, когато той започна да взривява всичко, аз подскачах на всяко взривено нещо и станах още по - уплашена, но въпреки това отговорих много плахо:
- Този дуел ще е доста... нищо. Нека да пробваме. Този път няма с какво да се управдавам, но ти буквално ми изкара акъла с тези избухващи работи... Няма значение. Хайде! От къде започваме?
Не го гледах предизвикателно, както миналия път, защото миналия път не го познавах и той не знаеше слабите ми места. А сега вече може да ме изпрати в трета глуха само с първото заклинание, но това нямаше значение. Ако беше дженталмен нямаше да ме зашемети със змия отново. Но аз бях готова и за това.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:50 am

- Добре нека да започваме! (Предварителна магия: Протего тоталум)
Така... Сега какво щях да правя... Доста се чудя каква магия да направя! Никога няма да и пусна повече змия, като знам, че я е страх от змии! Не съм такъв човек. Замислих се за магия, която можеше да свърши работа, но да не я наранява! Сетих се за една, но не знам, дали щеше да свърши голяма работа! Не исках да я наранявам!
- Риктрумсемпра!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:03 am

Бях толкова разсеяна, а и не мислех, че ще започнем веднага, затова заклинанието ме удари. Изхвърчах назад и почувствах нещо къделичкащо. Когато паднах, леко се натъртих, но това нямаше значение в момента, защото трябваше да отвърна. Веднага казах:
- Ланглок! - а след това се сетих, че той можеше да прави мислено заклинанията, затова и извиках след това - Импедимента! - толкова се бях паникьосала... Дори не бях сигурно, че това е точното заклинание, но го казах.


Последната промяна е направена от Jenna Gillbert на Пет Юли 29, 2011 10:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:09 am

Тя ми заключи езика... Ох бива си я! След това и ме забави... Ох господи... Какво да правя сега! Безсловесни магии!
- Конфундус! (заблуждаване на жертвата!) След това си помислих!
- Импедимента!
Не искам да я нараня... Тя.. тя... Просто не искам!

// Пет пълни реда. Едитни ако можеш.
~ Katherinna

P.S. Бих го изтрила, но тя е писала след теб и съвсем ще се объркате.
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:17 am

Веднага реагирах на "Кондфундус" и казах:
- Куайтус!
Първото заклинание ме беше поразило но второто: "Импедимента!", го спрях и не се забавих. Затова веднага побързах да помисля за ново:
- Левикорпус!
Доста се бях въодушевила, но не исках да го наранявам, затова го накрах да увисне с главата надолу, въпреки, че и това не беше кой знае колко приятно. Лично аз бих го изтърпяло, все пак ще е по - добре от едно просто: "Серпенсортия", от което бих припаднала.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:28 am

Знаех си, че ще направи нещо такова, затова бях подготвен! Когато увиснах с главата надолу веднага и направих магията "Експелиармус" и пръчката и изхвръкна от ръката и, а след това извиках "Акцио пръчката на Джена"! И пръчката и дойде в ръката ми! Усмихнах и се, докато висях с главата на долу! Мисля,че дуел беше свършил, защото тя остана без пръчка!


// Пет пълни реда. Едитни ако можеш.
~ Katherinna

P.S. Бих го изтрила, но тя е писала след теб и съвсем ще се объркате.
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:36 am

Е, все пак той беше аврор, не съм толкова добра колкото него. Още в началото знаех, че за втори път той ще ме победи, но въпреки това се опитах. Исках да му забия един... в лицето, затова че ми е взел пръчката и затова казах:
- Ей ти... ти... не е честно! Слизай веднага!
Понякога толкова се ядосвах, но не можех да се ядосам на него. Въпреки това му виках и, когато слезнеше щеше да го очаква женски бой. Дуел по моя начин. Да видим дали там ще е толкова добър. :@
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:44 am

Чу се едно глухо туп! Беше от мен! Заклинанието беше приключило! Отидох до Джена и и подадох пръчката с учтив жест! Поклонихме се и започнах да мисля дълбоко! Доста е добра! Заклинанията са и силни и доста организирани и добре насочени! Ставаше за учителка! Щеше да научи децата на всичко нужно! Радвам се за това... Все пак ще проверявам как се справя тук в клуба! Трябваше да проверя колко деца са записани засега! В този момент една идея ми прекъсна мисълта...
- Ще ти дам пръчката ти, ако сега след днес отидем на обяд заедно! - усмихнах се аз!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 10:59 am

Аз тъкмо щях да взема пръчката си, а той я дръпна и съобщи, че ако не отида с него на обяд, няма да ми я даде. Съответно нямаше какво да направя. Казах му:
- Часът е точно 12:00. Кога? Къде? и най - важното - кога ще ми дадеш пръчката??
Не смеех да го погледна в очите, толкова бях засрамена, че не го победих, вече за втори път ми се отдаваше тази възможност, а не го направих. Гледах единствено и само пръчката.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:05 am

- Предлагам ти да тръгваме още сега! - казах това и и върнах пръчката!
- Една изискана дама като вас къде би искала да хапне? - попитах я аз. Доста се чудих къде да я заведа! Където искаше, мисля че трябва да е, защото ако я заведа на място, което няма да и хареса... Добре, че си носех парите, защото иначе как щях да пропусна тази възможност! Погледнах я! Тя гледаше надолу! Беше доста хубава! Сега на обяда щях да я погледна в очите и щях да я... Не не не не! Няма! Чаках отговора й!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:17 am

Нямах представа къде да отидем. Никога до сега не ме бяха канили на среща в магьосническия свят. Не знаех Магьоснически ресторанти или кафенета. Питах се дори дали съществуват такива. Както казах нямах представа.
- Защо ти не избереш нещо? Аз... си нямам представа от магьоснически ресторанти или нещо подобно, моля те нека ти избереш, защото... Просто нямам представа къде да отидем.
Държах и гледах пръчката си за повреди, но нямаше такива. Радвах се, че ми я върна. Мислех, че когато ми я върне и ще си тръгна, но нещо ме караше да остана при него и да отидем да обядваме заедно. Надявах се да не ми е направил Империо, но това нямаше как да стане, защото той не беше такъв. Въпреки, че до някъде би го сторил, ако бях отказала.
Върнете се в началото Go down
Аларик Уизли
Лидер на бойният Клуб
Лидер на бойният Клуб
Аларик Уизли


Брой мнения : 52
Join date : 26.07.2011
Age : 47

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:39 am

- Предлагам да отидем до света на мъглите, защото тук няма хубави заведения за хапване! - казах и аз! Така реших, защото тук няма изобщо хубави заведения! Можехме да отидем на китайски ресторант или където пожелаеше тя!
- В какъв ресторант обичаш да ядеш в мъгълският свтят? - попитах аз учтиво и я огледах от главата до петите!
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 11:48 am

- Амии... не знам, защо ме гледаш така забога?? Може би в Китайски. Или обикновен но да има Българска кухня, имат прекрасни салати. Laughing
Имах чувството, че не удобрява това с което съм облечена. Бях облечена с една не много дълга пола, тоест беше къса, явно за това ме гледаше така и с една блузка, а отгоре с сакенце. Беше доста лъчезарен комплект дрехи, но наистина не ставаше за ресторант, затова казах:
- Да но преди да отидем, трябва да отида да се преоблека. Да сложа нещо по официално, нямах представа, че ще ми вземеш пръчката и че ще кажеш да отидем на обяд...
Обърнах се, за да тръгна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман   Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дуела м/у Проф. Джена Гилбърт и Проф. Аларик Салцман
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на Проф. Джена Гилбърт
» Кабинета на Проф. Джена Гилбърт
» Tрезорът на проф. Селестина Дейвис
» Трезорът на Проф. Елена Салватор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Училището за магия и вълшебсто "Хогуортс" :: Замъкът :: Боен Клуб-
Идете на: