harrypotter-magic

The magic starts here!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Един следобед в учене на заклинания

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 159
Местожителство : Смолян

ПисанеЗаглавие: Re: Един следобед в учене на заклинания   Вто Юли 26, 2011 9:52 am

Веднага се намесих!
- Експекто Патронум! - мислех си за всичките моменти с Джини! Как я целувах, как я прегръщах как не можех да живея без нея! Как за 2рият път на терасата се случи!
Пред мен излезна една огромна пепелянка и се запъти към диментора! Веднага го пропъди...
- Джини добре ли си? - попитах я уплашено...
- Не се концентрира достатъчно... Ето ти едно парченце шоколад, специално измъкнат от Хогсмийд за такива случаи!
- Явно, още не му е времето! Wink Някоя друга магия да научим?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 236
Местожителство : Scottland

ПисанеЗаглавие: Re: Един следобед в учене на заклинания   Вто Юли 26, 2011 11:13 am

Чух само последното - "да научим". Явно припаднах от вида на диментора, от страха, от студеното (едва ли), свестих се и усетих нещо сладко в устата си, беше шоколад. Опитах се да изправя и да седя седнала на земята, но още не се бях координирала след падането и отново паднах назад.
- Охх... не трябваше да пробваме с богърт... беше интересно, но сега... Мисля, че ми стига Патронус за днес. Нека пробваме нещо по - лесно, какво ще кажеш?? - изправих се и го гледах се мил поглед като малко кученце, което чакаше нареждане от учителя си...
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 159
Местожителство : Смолян

ПисанеЗаглавие: Re: Един следобед в учене на заклинания   Вто Юли 26, 2011 11:24 am

- Разбира се! - усмихнах се аз!
- Просто кажи, какво искаш да научиш!
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 236
Местожителство : Scottland

ПисанеЗаглавие: Re: Един следобед в учене на заклинания   Вто Юли 26, 2011 11:36 am

- Нямам представа ти си учителя, но нека не е нещо много трудно, защото се чувствам изморена. Казах ти да не пробваме с истински диментор, оода, та този дори не беше истински, толкова съм слаба, нищо не мога... охх... - Погледнах към тавана и подпрях ръце назад на пода.
- Извинявай... не си ти виновен - усетих, че той леко се разсърди - Извинявай отново. Понечих да го прегърна, но не можах да се надигна, защото той беше клекнал. Затова отново се подпрях и казах - защо не пробваме с нещо... за плашещата върба, прекалено е буйна, искам когато отида там да не ме напада, има ли такова заклинание? - надявах се да има, защото наистина много ме беше страх от нея.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Един следобед в учене на заклинания   

Един следобед в учене на заклинания
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: