harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Парка край Хогуортс

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 7:12 pm

Аз бях излезнала от Нужната стая.Все още мислех за това което Рони ми беше казала преди да излезе от Нужната стая.Какво имаше предвид с това ''Сега е твоят шанс.''???Легнах под едно дърво и се загледах в небето.Слънцето залязваше.Беше красива гледка.Ако се замисля аз наистина съм много завеяна.И отново си спомних как бях паднала от метлата.Кой знае Сам как ми се присмива за това.Дори Рони беше по-добра от мен.Зарових глава в ръцете си.Беше ме срам и лицето ми беше червено.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:10 pm

Видях едно от момичетата,който се запознаха с нас един ден.Май се казваше Софи.Беше сама и изглеждаше замислена.Аз опидох при нея и реших да я попитам какво става.
-Хей,здравей!Как си?Какво ти е?Не изглеждаш много щастлива
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:12 pm

Едно от момичетата от Грифиндор-Сиси Уизли дойде при мен.
-Хей...а добре съм само си мислех за нещо.Приятелката ми Рони ми каза нещо странно и сега мисля за това.Ако искаш мога да ти кажа.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:14 pm

Нямам нищо напротив..и без това нищо не правя
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:21 pm

-Ами...одеве със Сам Певърил от Рейвънклоу решихме малко да се понаучим да летим на метли.След това дойде и Рони за малко.Завари ме да вися с главата надолу от метлата-тук малко се изчервих-и след това паднах.Рони се справи много добре.Аз след това отказах на Сам да се кача на метлата си и го гледах.Преди Рони да си тръгне ми каза съвсем тихо ''Сега е твоят шанс.''.И се чудя тя какво имаше предвид?
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:23 pm

-Хмм..незнам. Спомни си какво сте правили
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:26 pm

-Знаеш ли...няма значение-казах аз.Сиси постоя още малко и след това си тръгна.Аз пак останах сама.И исках да постоя сама.Небето беше красиво.Реших да затворя малко очите си.Полъхваше приятен вятър.Нямах намерение скоро да се прибирам.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:14 pm

Беше късно вечерта, когато реших да се поразходя. Бях леко радостен, че се запознах със Софи и Рони. Бяха много приятни момичета. Както се бях замислил сварих Софи да седи облегната на едно дърво, доста замислена.
- Хей ! - поздравих аз. - Какво правиш тук по това време ?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:39 am

Не усетих кога Сам беше дошъл при мен.:-Хей..-казах аз-ами какво..опитвам се да спя.-това беше най-тъпото нещо което бях казвала.-Ъъъ не точно,просто зяпам в една точка.Обичам да гледам нощното небе.-Сам постоя малко и след това си тръгна.

На сутринта се събудих под дървото където бях застанала предишната вечер.Усетих се че е време за закуска и тръгнах към голямата зала.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:21 am

Върнах се в парка.Нямах какво да правя а и бях сама.Бях взела една книга със себе си.Седнах на земята и почнах да чета.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:28 am

Бях се насочил към игрището да полетя малко когато за втори път видях Софи да седи в парка, седнала на земята. Чудех се дали бих и нахалствал ако пак отида при нея неканен. Реших само да и махна, след което отидох до езерото на около три четири метра от нея и започнах да хвърлям плоски камъчета към водата.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:31 am

Видях,че Сам отива към брега на езерото.Той ми махна.Аз се усмихнах.Видях го да хвърля плоски камъчета във водата.Чудех се да ли да отида при него или да не му преча.Останах си под дървото.Бях си взела един скицник и почнах да рисувам.Времето беше прекрасно.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:34 am

Софи беше започнала да рисува в скицника си.
- Не знаех, че можеш да рисуваш! - казах й аз. - Може ли да видя някои от твоите творения?
Набързо скъсих тези три метра и се надвесох най - нагло над нея .
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:35 am

-Ъм....да ама не съм много добра.Повечето са някакви драсканици-казах аз и се изчевих малко.Подадох му скицника.-наистина не са нещо особено.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:38 am

Но тя жестоко се лъжеше. Имаше перфектно нарисувани портрети на една жена и един мъж, които явно бяха родителите й . Отделно имаше доста интересни живописни пейзажи и графични натюрморти.
- Шегуваш ли се ? Невероятни са! - казах аз след като разгледах целия скицник. - Къде си се научила така да рисуваш ?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:41 am

-Рисувам от 6 годишна-казах аз-и сериозно не е нещо особено.Ти можеш ли да рисуваш.А ако искаш и теб да те нарисувам-казах аз и се засмях-И без това нямам какво да правя. Smile
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:43 am

- Разбира се, защо не. - отвърнах аз.
Седнах до нея докато тя започна да шари с моливчето върху скицника.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:45 am

Мина около половин час и вече бях почти готова.:-Само да довърша още нещо-наведох се над скицника и драснах още 2 черти-Ииии....готово.Ето виж го.Ако искаш го вземи.-Подадох рисунката на Сам,за да я види.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:47 am

Имах чувството, че Софи ми подаде огледало. Нос, очи, вежди, устни, всичко беше едно към едно!
- Ти си невероятна! - отвърнах аз. - Сериозно ли ми даваш да я задържа?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:50 am

-Да разбира се-усмиханах му се аз.Той изглеждаше очарован.-Задръж я.Аз имам много.-Сам гледаша продължитено рисунката.Аз се огледах нагоре и се чудех да продължа ли да рисувам.Просто не знаех какво да правя
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:52 am

- Благодаря! - отвърнах аз. - Искаш ли да се разходим ?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:53 am

-Да...може-казах аз и станах от земята.Обаче все още се чудех къде е Рони.-Ъъъъ идея къде ще ходим?
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:57 am

- Искаш ли да се разходим до... Плашещата върба ? - попитах аз. - Чух, че има таен проход до Хогсмийд.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 9:58 am

-Дааа...добре-казах аз-Вярно че там има проход към Хогсмийд.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 10:08 am

Двамата се запътихме към Плашещата върба, която е малко след къщата на стария пазител на дивеча, Хагрид. Веднага щом усети присъствието ни, Върбата започна да размахва корени, затова се дръпнахме настрана.
- Имомбулус! - извиках аз с насочена пръчка към дървото, което мигновено остана в покой.
- След теб. - казах аз на Софи с ръце, сочещи към прохода точно в корените на дървото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка край Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка край Хогуортс   Парка край Хогуортс I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парка край Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: