harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на Преподавателите

Go down 
+2
Сам Сиприказва
Елиша Грейв
6 posters
АвторСъобщение
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 7:08 pm

Име:
Години -над 20-
Външен вид-над 3 реда-
Характер-над 5 реда-
История-над 6 реда-
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Сам Сиприказва
Учител по вълшебство, Ръководител на Хафълпаф
Учител по вълшебство, Ръководител на Хафълпаф
Сам Сиприказва


Брой мнения : 3
Join date : 15.07.2011

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 5:28 pm

Име: Сам Сиприказва - преподавател по вълшебство
Години: 43
Външен вид: Реално е висок около 1.70, но е прегърбен, така че изглежда като 1.40.
Има рижа коса, но само отстрани на главата, а на върха е плешив. С дълъг, крив нос и къси, криви пръсти. Краката му също са уродливо криви, заради което му се налага да ходи с бастун.
И събите са му криви. Изобщо - крив човек.
Характер: Сам е мнотелен и заядлив. винаги се чувства недооценен и е убеден, че хората не го харесват заради физическите му недостатъци, без да осъзнава, че се държи гадно с всички.
И двамата му родители са били в Рейвънклоу, но Сам е разпределен в Хафълпаф, който родителите му, а и той, смятат за най-лошия от четирите дома. Като дете съучениците му в Хафълпаф се държат много мило с него, което го озлобява повече - той смята, че те го съжаляват.
Дълги години работи като развалител на заклинания в министерството, а шефът му Всичкилюб Прегръщовски търпи вечните скандали, които предизвиква, защото вярва, че дълбоко в себе си Сам Сиприказва е добър човек. Колегите на Сам обаче не са толкова позитивни и често правят неприятни номера на Сам. Това засилва омразата му към всичко.
След смъртта на Всичкилюб Сам е изпратен в отдела за разваляне на неволни магии от невръстни, където работи 2 години и напуска. Обаче опитът, който е натрупал, му помагат когато кандидатства в училището Хогуортс и е приет като учител по Вълшебство. 5 години по-късно, когато е на 43 става ръководител на Хафълпаф.

Готово.
Върнете се в началото Go down
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 5:29 pm

Доообре :д Одобрен.Сложи си снимка на профила
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:17 am

Одобрен!! Smile Абсолютно одобренннн! Добре дошъл господин McQueen!
Върнете се в началото Go down
Стела Резник
Хафълпафец
Хафълпафец
Стела Резник


Брой мнения : 17
Join date : 14.07.2011

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 8:15 pm

Име - Селестина Бриджит Дейвис - ОТВАРИ

Години - 42 г.

Външен вид - Госпожа Дейвис изглежда доста млада за възрастта си и е изключително запазена и поддържана магьосница. Има средно-дълга къдрава рижа коса с руси отблясъци, която обикновено се стеле свободно по гърба й. Очите й са дълбоки, кафяви и с котешка форма, миглите са дълги и изразителни. Погледът и изражението й будят респект и уважение, от тях се излъчва мъдрост и проницателност. Усмивката й е лъчезарна, топла и окуражаваща, щом я погледнеш мигновено забравяш грижите и проблемите си, но стига да иска, тя може да бъде и укорителна и доста строга. Фигурата на магьосницата е стройна и снажна, самата Селестина се поддържа с определен подбор отвари, придаващи й блясък и красота. Стилът й на обличане е строго-официален в мъгълския свят и елегантен в магьосническия. Много се поддържа и следи изрядно гардероба си. Никога не излиза повече от два пъти с една и съща мантия и повечето пари от заплатата й отиват за дрехи при Мадам Молкин, любимата й марка (освен това, Мадам Молкин й е леля и Селестина често-често се възползва от тази привилегия).



История - израснала е в наполовина магьосническо, наполовина мъгълско семейство. До 9-тата си година е живяла в Лондон, с баща си, който е мъгъл и с майка си, която е магьосница, но Селестина не знае за това. На 10-я си рожден ден за пръв път разбира, че има по-особени възможности от другите си връстници и родителите й й разкриват, че е вълшебница. Първоначално Селестина не вярва, което е обичайната реакция на повечето млади магове и вещици. Но скоро бързо свиква с възможностите, които има и се приспособява към света на майка си. Щом й изпращат писмото от Хогуортс се местят в магьосническото селце Хогсмийд, а баща й и майка й се разделят, тъй като мъжът не може и не иска да изостави работата си в Лондон. Селестина е приета в дом Рейвънклоу и завършва образованието си в Хогуортс. След това работи 4 години в Гринготс, но работата не й допада особено, затова напуска и записва курс в Министерството на магията - отдел Безопасност и контрол над магическите отвари. Изкарва курса с пълно отличие и оттам нататък целия й живот е свързан изцяло с отварите.

Характер - по характер Селестина Дейвис е мила и усмихната жена, но не търпи нещата да стават, както не й харесва. Изключително е стриктна, принципна и организирана в работата си и никога не отлага нещата от днес за утре. Има подход в преподаването и всички много я уважават и ценят като учител. Нещата, които мрази са лицемерието, лъжата, мързелът, глупостта и вдетиняването. Не понася, когато някой се лигави и е изключително строга в това отношение. Ако учениците се придържат към правилата й и спазват ред в час, е много забавна, тъй като е надарена с тънко чувство за хумор, което кара и най-намусения да се разсмее. Не си позволява да е груба и никога не излиза извън контрол. Умее да води разговор на всякакви теми, тъй като е надарена с невероятен интелект и любознателност. Хората я предпочитат за приятел, тъй като е честна, откровена и никога няма да те предаде, освен това знае как да изслушва хората и дава точни и правилни съвети.



Ето това тук е Селестина Дейвис:
Герои на Преподавателите Images?q=tbn:ANd9GcTPHLGfTeQxA2GjUc4FU8TY7hOS8yBxVp-OeubPrk8zU9QAkVjA
Върнете се в началото Go down
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 10:46 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 9:19 pm

[b] Име: Елена Салватор - учителка по ЗСЧИ (Защита с/у черните изкуства)

Години: 31

Външен вид: Аз съм със светла коса, с отенъци от рижаво с пъстри очи (естественият цвят на косата ми е светло кестеняв). Висока съм около 1м и 65см, тежа приблизително 65кг, може и малко повече. Доста съм бяла и имам белег на рамото. Дълги крака и дълги пръсти на ръцете. Почти през ден съм с различен лак, но това не ми пречи да проверявам домашни- едно от любимите ми занимания.

Характер: Както казах - едно от любимите ми неща е да проверявам домашни, защото понякога ме развеселяват, но в повечето случай... проверявам само домашните на госпожица Грейнджър, за което и благодаря, че не ме е оставила без работа, както правят останалите (не говоря за всички). Е както виждате съм бърборка, обичам да говоря, акогато съм в час държа на дисциплината, защото без дисциплина няма добра работа и сътветно - няма добри оценки. Обичам да готвя, харесвам да ми идват неочаквани гости, в добрия смисъл на думата естествено... Обичам децата! Ненавиждам хората, които карат другите да страдат, и които се наслаждават на тяхната болка, като този който не бива да се назовава, но ще му кажа името, защото вече не е сред живите - лорд волдемор (с малка буква)... е стига толкова за мен.

История: Семейството ми се състои от 4 чистокръвни магьосника. Миранда (майка ми), Лукас (баща ми), по - големия ми брат Стефан и аз - Елена. Идваме от Испания. Там са били и най - старите корени на рода ни. За жалост баща ни е почина в битката за Хогуортс, още не могад а го преживея, но семейството ми е до мен, приятелите ми също и затова лека по лека се възстановявам. С Татко бяхме ... толкова близки... чуствах го толкова близо до себе си. Когато бях малка той ме вдигаше и казваше да докостна луната и един ден когато разбрах, че съм магьосница... Най сетне имах чувството, че мога да я докосна... А когато със Стефан се карахме, той винаги ни сдобряваше. Майка ми му е помогнала да уживее след лош инцидент със смъртожаден, Те много се обичаха... Цялото ни семейство е сплутено. Е това на кратко, иначе мога да говоря и още и още, нооо...да не ви отекчавам.


Последната промяна е направена от Jenna Salvatore на Сря Юли 27, 2011 9:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 9:31 pm

ОоДОБренаааа!! искам тази учителкааа искаааамм!!


--------------------------------------------


Аз мога да обобрявам но не мога да те правя с офицялни права така че няма да имаш стикерче , че си учител.. сории ** можеш да пишеш навсякъде **


---------------------------------------------------------
П.С. искаш ли да си ръководител на някой дом??
Върнете се в началото Go down
Jenna Gillbert
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Учител по ЗСЧИ, Ръководител на дома Грифиндор
Jenna Gillbert


Брой мнения : 63
Join date : 17.07.2011
Age : 43

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:47 am

Определено Грифиндор, ако може??
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:59 am

Елена Салваторе! Вече сте преподавателка по ЗСЧИ и ръководителка на дома грифиндор! Честио!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на Преподавателите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Преподавателите   Герои на Преподавателите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на Преподавателите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на преподавателите
» Герои на учениците
» Герои на директорите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: