harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Героите на първи курс

Go down 
+12
Драко Малфой
james97
Селена Лъвгуд
Сам Певърил
Вероника Потър
Стела Резник
Софи Лупин
Кати Лъвгуд
Георгиус Велмос
Белатрикс Риддъл
Мери Грейнджър
Елиша Грейв
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Героите на първи курс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на първи курс   Героите на първи курс - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 9:15 pm

Ginny написа:
Име: Джинивера Уизли

Родители: Моли и Артър Уизли

Братя: Рон, Фред, Джордж, Пърси, Бил и Чарли Уизли

Кръвен статус: Чистокръвна (цялото ми семейство са такива)

Малко за мен: Аз съм със светло кафеви очи, кестенява коса с червени отенъци. Единствено момиче съм в цялото ми семейство и съм най - малката от всички. Висока съм около 1м и 60см. Много обичам семейството си и бих се жертвала, за да ги спася. Щом се отнася до най - добрите ми приятели - бих направила всичко за тях, стига да е правилно. Лъчезарна съм и харесвам вечерите, в които луната е пълна и голяма. Не обичам да ми е топло, мразя да ми е прекалено студено. Обичам да излизам с приятели, да се разхождам до късно през нощта, а когато се прибера - обаждам се на приятеля си и започваме да си дардорим какви ли не глупости. Трябва да призная, че понякога съм доста голям инат, но това не е недостатък. Вълнувам се и от малките неща в живота, обичам да общувам и да се забавлявам. Понякога съм доста разсеяна по един чаровен начин ... иии ...горе - долу това е за мен...

Малко и за семейството ми: Както казах всички сме чистокръвни. Татко е служител в Министерството на магията и е любител на мъгълите. Членува в Орденът на Феникса. Мама не използва много често магии и заклинания, но обича да върши къщната работа с тях, тя също е член на Ордена на Феникса. Според мен тя е велика магьосничка, защото уби дясната ръка на този, който не бива да се назовава... Тя уби Белатрикс Лестранж! Брат ми Рон е малко странен, но е факт, че измисли ново заклинание - Викслинг - причинява тотално поражение в/у противника като го цели в ребрата. Фред и Джордж винаги вървяха в комплект, но... Фред ..той... умря в битката за Хогуортс...още не мога да го преживея, но... всички си помагаме в трудните моменти. Джордж се ожени за бившата приятелка на Фред - Анджелина Джонсън. Пърси работи в министерството на магията, но по - късно напусна, Чарли работи в резерват за дракони в Румъния, а Бил- в Грингортс. Пърси се ожени за жена на име Одри, от която има две дъщери - Моли и Луси. Бил се ожени за Фльор Делакор на 01.08.1997 и имат три деца - Виктоар, Доминик и единственото момиче Луис. Чарли остана ерген, но не е гей - просто прекалено много обича животните.
Същност аз съм вече със моя профил!!
Върнете се в началото Go down
Елиша Грейв
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Елиша Грейв


Брой мнения : 42
Join date : 06.07.2011

Героите на първи курс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на първи курс   Героите на първи курс - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 10:49 pm

Джини също!
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter-mdgic.bulgarianforum.net
SissyWeasley
Грифиндорец
Грифиндорец
SissyWeasley


Брой мнения : 19
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Героите на първи курс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на първи курс   Героите на първи курс - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 2:17 pm

Име:Сиси Уизли
Външен вид:Имам кафява,права коса с леки червени отенъци,тежа около 42 килограма,имам нормално голям нос и кафяви очи.Висока съм около метър и шейсет и две,ръцете ми са дълги,краката също.Нямам лунички и пъпки по лицето.
Характер:Тя е леко затворено момиче.Обича да радва родителите си,като учи здраво.Пали се много бързо за глупости.Обича да си намира нови приятели. Би направила всичко за тяях,за да ги измъкне от беда.Обича приятелите й да са искрени и истински. Чуствителна е. Лесно се сприятелява и е много обичлив човек. Тя е много забавна. Винаги държи на думата си.Смела е и не я е страх от нищо,освен ПАЯЦИ.
История- Сиси уизли е на 11 години.Баща й се казва Артър уизли,а майка и Моли Уизли.Баща й е мъгъл.Родена е на 7ми март.Сиси израства в толямо семейство с 4 братя и 1 сестра.Често братята й се подиграват, заради дългата коса, но тя е свикнала и не им обръща внимание . Разбах,че имам магически способности,когато бях на четири години.Бях в детската градина и няколко момчета чупеха куклите ми.Тогава аз се ядосах и изведнъж главите а куклите започнаха да летят и да издават странни звуци.Получих писмото си и отначало майка ми не беше съгласна,но после след дълги уговаряния се съгласи.Нямам търпение да отида в Хогуортс и да се науча да използвам заклинания! I love you
Снимка :


http://elyon28.bloxode.com/images/113005760616.jpg


Последната промяна е направена от SissyWeasley на Пон Юли 18, 2011 11:22 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel89
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Dark_Angel89


Брой мнения : 1
Join date : 17.07.2011

Героите на първи курс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на първи курс   Героите на първи курс - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 10:04 pm

Име: Анджела Потър
Кръв: Чистокръвна
Външен вид: Анджела има буйна червена коса, която като водопад се спуска по раменете й. Очите й са ясно зелени,много проникновени и когато човек ги гледа има чувството,че потъва в тях. Има дълги мигли. Тя има кръгло лице. Анджела е висока е 1.57. Походката й е спокойна и много грациозна с опуснати рамена и уверени крачки. Кожата й е млечно бяла.
Характер: Анджела е много своенравна и упорита. Обича да спори и до край отстоява мнението си. Много е общителна и лесно се сприятелява. Обича опасностите и затова лесно се забърква в проблеми. Много цени и уважава приятелите си.
История: Анджи както я наричат в семейството й е най-малката от 5 деца. Преди нея са по големия й брат и сестра й , и близнаците, които са с година по-големи от нея. Баща й работи в Гринготс, а майка й има малко магазинче за сови и други любимци. Анджела от малка проявява магическите си способности и то най-вече над сестра си , с която много се карат. Анджи най-добре се разбира с близнаците, с които често се забъркват в проблеми.Покрай тях тя научава много неща за училището и няма търпение да отиде там,за да изследва тайните му и да се запознае с нови хора. Затова тя е много щастлива, когато получава писмото си за първата година.

Снимка:


Героите на първи курс - Page 2 Elf-1
Върнете се в началото Go down
Mariah Malfoy
Слидеринец
Слидеринец
Mariah Malfoy


Брой мнения : 7
Join date : 17.07.2011

Героите на първи курс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на първи курс   Героите на първи курс - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 6:53 pm

Име: Мария Стийвънс Малфой
Кръв: Чистокръвна
Външен вид: Мария е хубаво момиче, висока 177 см. Косата и е руса, чуплива. Има изкуствен бретон, който слага понякога. Очите и са изумрудено зелени, много проницателни. Понякога, когато гледа някой или нещо, човека има чувството, че може да прочете мислите му. Има същите пълни устни, незабележимата гърбица на носа и трапчинки като на брат си близнак Драко. Усмивката и е много лъчезарна, но в последно време няма много поводи за усмивки.
Характер: Характера и е много сходен с този на момчето, но само отчасти. Мрази да и заповядват, направо обожава да е най-добра във всичко. Винаги се състезава с брат си, но и винаги го подкрепя. Колкото показват на външните хора неприязънта си един към друг, толкова всъщност се обичат. Мария , за разлика от Драко, се интересува от билкология, трансфигурация и повечето трудни предмети. Обожава да чете книги. У дома си има огромна библиотека, наследена от баба им, и продължена от самата Мария. Не обича да се подчинява на общоприетите правила. Понякога бърка големи каши в личния и любовния си живот. За най-близките си е готова на всичко.
История: Момичето е израснало в семейството на чистокръвни магьосници. Научена е да уважава чистокръвните магове като цяло и да мрази мътнородните, но въпреки това има няколко приятели от този вид. Отнася се добре с домашното им духче. Последния път, в който вижда родителите си е когато те излизат за час-два, но никога повече не се връщат. Всъщност те са били смъртожадни, заслужили изгнание в някоя далечна страна. (тва не знам от къде ми дойде.. XD ) Оттогава насам, живее сама с брат си и домашния дух, който върши домакинската работа, готви им и т.н. До сега се е влюбвала само един път, но истински. Останала с разбито сърце, защото момчето, което обичала я зарязало и се изплашило от нея, когато разбрало, че е магьосница.

[img]Героите на първи курс - Page 2 Taylormomsen200 [/img]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Героите на първи курс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на първи курс   Героите на първи курс - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Героите на първи курс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Разпределяне за по-висок курс!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: