harrypotter-magic

The magic starts here!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Горната част от соварника - часовниковата кула

Go down 
АвторСъобщение
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 189

ПисанеЗаглавие: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 9:50 pm

Драко беше отишъл при совата си тази нощ. Искаше да я пусне на лов, за да не умре от глад, защото тя беше един от най - верните му приятели, още от началото на магическото му приключение. След това се качи горе при огромният часовников механизъм, на часовниковата кула. Седна на малката пейка за четирима и се загледа през замъглените прозорци, през които се откриваха мъгливите силуети на дърветата в забранената гора и димът, излизаш от комина на къщурката на Хагрид.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

Брой мнения : 162

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 9:56 pm

Бях решила да пиша на родителите си преди да се прибера, защото и без това имах пергамент и перо. Качих се гора където имаше пейка. Горе обаче вече имаше някой.

- Драко здрасти - казах аз и се наместих до него наа пейкаата. Беше странно, че досега бях с Джини , а сега с него. - Нямаш против да постоя при теб нали ? хъбава сова впрочем
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 9:58 pm

Рони? Тя беше горе. Но той беше много спокоен. Следеше нейните движения. Тя седна до него и каза че има хубава сова.
- Благодаря ти. Не знам коя е твоята сова, но имаш хубава усмивка. - той също и се усмихна дружелюбно и се отмести малко за да и е по - удобно.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:03 pm

- Мерси - казах аз и се изчервих, нооо не ненен изчервих се . Това беше ужасно, поне вече не ми беше горещо - тук е хубаво - отбелязах леко извъртайки разговора, но не знаех какво да кажа.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:04 pm

Драко се усмихна и каза:
- Да, страхотно е.
Бузите на Рони се бяха зачервили страхотно много, и така беше много сладка. Драко се приближи леко към нея, без тя да го забележи и плъзна ръка по пейката, хващайки нейната. Погледна я. Не се страхуваше от реакцията и.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:10 pm

Ръката му беше върху моята. В първият момент много се стреснах и леко подскожих, знаех че започвам да се държа още по странно, но после разбрах какво е случило и сърцето ми заби леко по силно от обикновенно.

-Хубаво е, че има прозорци - веднаг щом казах това съжалих. Това беше най-голямата глъпост казвана от мен някога.оо не май беше време да бягам. Обмислях въпроса, когато........
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:12 pm

Драко се засмя. Махна ръката си и каза:
- Добре, можеше просто да кажеш че не ти допадам, все пак разбирам човешки език. А това с прозорците, беше странно, за да ми кажеш че не ме харесваш.
Той се усмихна и не спираше да я гледа.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:15 pm

Аз се втренчих в него и направих affraid

- Какво - казах тихичко, а очите ми леко потрепнаха и в тях започнагааааа мннннннннного бавно да се оформят сълзи. - аз нямах това в предвит, просто не... не знаех какво да кажа.. аз ..аз.. аз не мога да измислям неша- изтрих малкото вода от очите си и леко се подсмихнах - просто не знам
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:19 pm

Драко погали косите и и каза:
- Разбирам. Не всички могат да са изобретателни като мен, нали?
След това постави ръка на нейната и се усмихна:
- Харесвам усмивката ти. - каза той.
Започна бавно да се приближава и понечи да я целуна.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:22 pm

- Да не можем всички да са като теб - казах го много тихо , но той беше достатчно близо че да чуе. Слад това просто се приблицих много бързо до него и уснити ни се долепиха
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:24 pm

Устните ни се долепиха в една нежна целувка. Драко постави ръка зад врата и и нежно я прегърна. След това отлепи леко устните си. Двамата дишаха тежко. Той отвори очи и срещна погледа и. Приближи се отново и каза:
- Искам пак.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:27 pm

Аз също исках пак. Бвих ръце около врата му и ние се целунахме пак и после пак. вече целувките бяха по дълги и по приятни. Притиснах се в него. Това беше най-хубавата ми вечер на това място. Надмина всички мой очаквание.

- Това е най-якото нещо - засмях се много силно и го погледнах в очите.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   Вто Юли 19, 2011 10:30 pm

Драко също я погледна и се усмихна.
- Аха.
След това и каза:
- Ще изляза да подишам чист въздух. Ти сигурно си дошла да пишеш писмо, така че те оставям да пишеш и ще се видим утре на закуска, надявам се. А може вечерта, когато се съберем. Както преди точно в 11 часа в нужната стая.
Той я целуна нежно и излезе.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Горната част от соварника - часовниковата кула   

Горната част от соварника - часовниковата кула
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: