harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Приятелска битка!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:06 am

Приятелска битка на масите! (Предварително заклинание Протего Тоталум!)
Върнете се в началото Go down
Mariah Malfoy
Слидеринец
Слидеринец
Mariah Malfoy


Брой мнения : 7
Join date : 17.07.2011

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:13 am

Когато влязох в голямата зала, едно момче ме предизвика на приятелски дуел. Нямаше как да му откажа. Извадихме пръчките, застанахме на разстояние един от друг, поклонихме се. Като джентълмен, той остави първия ход на мен.
- Сonfundus! (обърква противника) - извиках тихо аз.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:15 am

Аз леко замаян се чудех какво става и кво` правя тук! Гледам аз едно момичее и се чудя "Ииии баси мамата кво стаа тука УЕ?!?!"
Върнете се в началото Go down
Mariah Malfoy
Слидеринец
Слидеринец
Mariah Malfoy


Брой мнения : 7
Join date : 17.07.2011

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:20 am

Магията ми действаше. Момчето объркано гледаше залата и се чудеше нещо. Следващото заклинание бях чула, когато двама от старите ми приятели се дуелираха.
- Furnunculus! (прави циреи) - продъжих със същия спокоен глас.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:22 am

Ааааа, НЕ! Този път забрави! Извиках се със силен глас "Редукто!" (обръща магията)! След това извиках Бомбада и и пръснах цирея!
Върнете се в началото Go down
Mariah Malfoy
Слидеринец
Слидеринец
Mariah Malfoy


Брой мнения : 7
Join date : 17.07.2011

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:26 am

Браво на него, бе! Успя да се осъзнае кой е и къде е. Обърна магията ми и спука цирейчето... Важното е да приемаш всичко с достойнство. Избърсах лицето си и рекох със същия спокоен глас:
- Tarantallegra (кара те да танцуваш) - и се засмях тихичко, когато момчето започна да прави всичките тези нелепи движения
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:28 am

И аз се чудех какво става! Тя бъзика ли се с мен?!? Извиках "Фините" (спира Таранталегра) и после и отвърнах с Конфиндус (объркването)
Върнете се в началото Go down
Mariah Malfoy
Слидеринец
Слидеринец
Mariah Malfoy


Брой мнения : 7
Join date : 17.07.2011

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:30 am

С моите камъни по моята глава. Какво правя тук и защо се дуелирам с това момче??
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:31 am

Извиках Експелиармус (избивам ти пръчката) И след това вика Акцио и пръчката й дойде в моята ръка!
Върнете се в началото Go down
Mariah Malfoy
Слидеринец
Слидеринец
Mariah Malfoy


Брой мнения : 7
Join date : 17.07.2011

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:34 am

Мамка му! Победи ме, но това само би ме нахъсало да го предизвиквам по-честичко...
- Браво на теб.. Ще се видим пак, за да ти сритам задника. А сега пръчката ми! - казах му аз, злобно присвивайки, иначе дружелюбните си очи. Мразех, направо ненавиждах да ме бият в нещо, каквото и да било.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:35 am

Не се ядосвай! Smile Всичко се случва! Някога ти някога аз! Wink И и подхвърлих пръчката с усмивка! Wink
Върнете се в началото Go down
Mariah Malfoy
Слидеринец
Слидеринец
Mariah Malfoy


Брой мнения : 7
Join date : 17.07.2011

Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:38 am

Погледнах го малко високомерно за последен път, завъртях се и излязох от голямата зала с достойнство и вдигната глава.. Макар и да ме беше победил, знаех две неща: Това беше само началото и Щях да му сритам задниka ( Very Happy )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелска битка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска битка!   Приятелска битка! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелска битка!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: