harrypotter-magic

The magic starts here!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му

Go down 
АвторСъобщение
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 189

ПисанеЗаглавие: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 10:14 pm

Драко и останалите отвориха вратата на нужната стая и надникнаха отвън.
- Чисто е. - прошепна Малфой и тримата излязаха тихо от стаята. Спряха се точно до вратата и той извади всичко и каза:
- Време е да започваме.
Подаде на Джини малко пиратки и даде пръчката на Рони, като се приближи до нея и и прошепна:
- Веднага щом свирна се скрий от другата страна много внимателно и когато той приближи скришно влез в кабинета му... - след това се отдръпна и добави - И се пази.
Започна да нарежда пиратките тихо и внимателно една по една, като прикани и Джини да започва.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 236
Местожителство : Scottland

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 10:22 pm

Чух какво си казаха, но не обърнах внимание... Започнах да нареждам пиратките малко по малко и следях Драко как ги слага и ги слагах по същия начин, защото ме беше малко страх да не гръмнат в ръцете ми, въпреки, че няма такава опасност попитах:
- Нямал и опасност пиратките да гръмнят в ръцете на някой от нас и да се нараним, още по - зле, Филч да дойде по - рано от очакваното??... - отново го погледнах и очаквах някакво шептене в отговор, защото и аз шептях.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 10:27 pm

Драко сложи и последната пиратка от неговите и каза:
- Има такава опасност, но с твоите мънички нежни ръчички нищо няма да стане.
Момичето се намуси, а той се усмихна и погледна Рони.
- Готово ли е?
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

Брой мнения : 162

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 10:54 pm

Всичко вече беше готово
- Давайте, аз ще се скрия ето тук - и посочих едно знаме - и викнете нещо като знак за да знам кога да се вмъкна в кабинета му!!
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 10:57 pm

Аз не мислех, че всичко ще стане толкова бързо, стаписах се, ами сега къде да се скрия, погледнах Драко и тръгнах с бърза крачки към едни доспехи, скрих се там, както миналия път. Започнах да чакам.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:01 pm

Драко се усмихна, беше готов да се засмее и свирна, като веднага щом издаде пискливият дразнещ звук от устата си, се шмугна зад един щит. В това време Филч дойде и се огледа. Със сигурност не видя никой. Драко погледна Рони и и се усмихна и тя му отвърна. Направи и знак да стои на мястото си и погледна Филч. Който вървеше към пръчката
- 3, 2,1..!!!
"ПРАС, ПРАС, ПРАС, ПРАС, ааааа!!!!". Още при гръмването на първата пиратка Филч се беше стреснал и се търкаляше минавайки върху всяка от пиратките като те гръмваха под него и късаха дрипите му. Когато мина половината и мястото където се беше скрила Рони, Драко изсъска така че само тя да го чуе в знак да се втурне към стаята му.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:14 pm

Затичнах се след сигнала на Драко, шмугнаах се в стаята и леко притворих вретата. Отвън се чуваше олелията, но сега имах по -важна задача трябваше да си намеря нещо интересно за взимане. Огледах се - имаше хилядаи документи и взети нееща от ученици. Започнах да ровя и да хвърлям неща на земята за да изглежда сякаш съм турсила нещо. Намерих игри и карти. Карти на различни неща много от който на Хогуардс. Колкото повече ровех толкова по интересни ставаха. Грабнах последната и се обърнах и видях няколко метли - 4 метли.

На първокурсниците им е забранено.. Перфецтно това е точно за нас. Грабнах ги всичките и се махнах от там викнах за да дам сигнал и се прибрах в стаята
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:32 pm

Филч и Норис още бяха ядосани заради пиратките. Пазачът съзря пръчката взе я и измърмори някакво заклинание. Когато каза думите... тя започна да го ръга по най - различни места...все едно беше омагьосана, каквато и е. Старец викаше, а Г-жа Норис мяукаше... Норис се прибра в стаята, а Филч я последва.
Аз се огледах и излезнах иззад доспехите. Всички се показахме и побързахме да се скрием, за да не излезне досадният пазач отново и да ни види. Когато бяхме пред стаята, аз се огледах и бъзо се шмугнахме вътре. Започнахме да разговаряме за това как е минала вечерта и как сме се справили.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:34 pm

Драко влезе в нужната стая, след като и двете момичета вече бяха в безопасност и затвори вратата тихо така че да не видят къде са. Погледна ги и каза:
- Страхотно беше. Справихме се супер.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:38 pm

-Йееееее! Още една вечер , която примина супер!! - обурнах се и ги прегърнах и двамата - Вижте какво взех - показах им 4тирите метли - можем да ги оставим тук и да излизаме вечер да летим!! о ще бъде толкова яко - както казвах това се сетих нещо - Опаа!! та аз не мога да летя. -Легнах на земята и почнах да се смея
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:39 pm

Малфой се усмихна и каза:
- Но ако и някой друг влезе ще вземе метлите и ще останем без тях, а най - много да ги върне на Филч и да ни спипат. По - добре да ги пазим тук. - той извади малката торбичка и напъхаха метлите с лекота. - бездънна е. Ще си сменяме торбичката през ден. Съгласни?
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:43 pm

И аз се засмях. Трябваше да се радвам, но нещо не беше наред. Все пак бях доволна от това, което се бе случило на Филч - той си го заслужаваше. А 4-те метли ще ни вършат прекрасна работа! Докато Рони не ни ледаше, погледнах Драко и направих странна физиономия.
- Е, какво ще правим сега? По стаите ли ще си ходим? - попитах аз.
Чаках отговор, а Рони продължаваше да се смее.
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:44 pm

Съгласна!
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:51 pm

Спрях да се смея и погледнах двамата. Вече беше късничко и леко ми се спеше, за това и почнах да се лигавя.

Драко и Джини се гледаха.
- Сигурно може да останем цялата нощ тук - в моменТА , В КОЙТО Драко КАЗА ТОВА в стаята се появиха 3 хубави легла а до всяко по един бирен шейк. - Ето виждаш ли ?? Дори стаята ми казва да останем.- Той се усмихна мило.

Докато гледах момичето си мислех, че е готова да ссе хвърли на врата на Малфой.

- Мисля, че за двама ви това е добра идея - ухилих им се злобно - но мисля аз да легна на средното лего. - Засилих се и се метнай на вупросното легло.
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Пон Юли 18, 2011 11:56 pm

Когато тя легна на леглото аз легнах от десния и край ... следях всяко нейно движение..чувах и стъпките на Малфой, въпреки, че не го виждах. Знаех, че трябваше да ида в общатастая на Грифиндор, но останах. Когато легнах и се обърнах на другия край, така че те да ми виждат гърба започнах да пия бирен шейк.. имаше сламка.. за това го пиех легнала.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Вто Юли 19, 2011 7:10 am

Тази вечер Драко беше пренощувал в нужната стая, заедно с Джини и Рони. За щастие стаята беше дала по едно меко легло за всеки от тримата и те заспаха почти веднага след тази изморителна нощ. Сутринта Малфой се събуди най - рано, като по чудо. Изправи се и отпи малка глътка от шейка. После погледна към другите две легла. Момичетата все още спяха. Бяха толкова сладки. Той се усмихна леко, изправи се от леглото и поседя малко в кревата. След това отново подложи глава на възглавницата, гледайки към другите две легла и чакайки някакво размърдване от там.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   Вто Юли 19, 2011 11:04 am

Измина доста време преди някоя от двете дас е разъюмърда.

-Добро утро Драко - казах много сънено и много тихо - Дали са разбрали , че ни няма??

Очите ми се притваряха и ме караха да силегна и да спя още, но аз ъстоях на изкушението. Драко ни гледаше и двете с любопитство.

-Какво зпаш бе? - казах аз илеко се изкикотих, направих го обаче тихо защото Джини още спеше - Знам как изглеждам сутрин - отново се усмихнах, нямаше занечение как изглеждах. Важното беше добре прекараната вееечер.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му   

Пиратки, пръчка, един дъртак и котката му
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: