harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Една вечер...

Go down 
+3
Сам Певърил
Мери Грейнджър
Георгиус Велмос
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:39 pm

- Плана ми харесва, но трябва да разберем, тази пръчка... може да е нещо важно и ... на Кого каза че е пръчката, Драко?
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:42 pm

Драко защо ти не сложиш пиратките, аз пръчката?
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец
Драко Малфой


Брой мнения : 189
Join date : 15.07.2011

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:48 pm

Драко я погледна и каза:
- Пръчката е купена явно от магийки шегобийки на Уизли, а аз няма да слагам нищо. Нали все пак Рони също трябва да прави нещо, така че оставям тя да сложи каквото иска, а аз ще помогна малко с пиратките и ще изсвиря когато сме готови.
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:51 pm

- Ами.. - замислих се дали да излъжа или да им кажа истината. - Аз съм.. мъгълокръвен. Баща ми също е магьосник с мъгълска кръв, а майка ми е обикновен мъгъл. Наскоро когато направих първата си магия, а именно това беше да вдигна креслото във въздуха, баща ми Грег обясни на майка ми Алисия за магьосниците. Прие го нормално, само където преди това полудя. - засмях се.
Двамата ме слушаха с интерес. След малко усмивката ми помръкна.
- Липства ми Марсилия. Но тук е невероятно ! Даже не знаех за съществуването на тази стая !
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:01 pm

- Плана ми харесва, НО иамм и едно малко допулнение предложение, Драко ти ще сложиш пиратките и докато отвличате вниманието на Филч аз ще се промукна в мястото което нарича кабинет и ще взема колкото се може повече неща- днес само това беше робила рижевата ми глава и не бях много доволно но и това стигаще- Ставали?
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:02 pm

- Плана ми харесва, НО иамм и едно малко допулнение предложение, Драко ти ще сложиш пиратките и докато отвличате вниманието на Филч аз ще се промукна в мястото което нарича кабинет и ще взема колкото се може повече неща- днес само това беше робила рижевата ми глава и не бях много доволно но и това стигаще- Ставали?
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:09 pm

Аз я погледнах странно и с малко заядлив тон казах:
- Мисля, че аз предложих това за влизането в стаята преди няколко часа, но това не ми е проблем... Нека осъществим плана. Слагаме пръчката и пиратките, Драко свири, Филч излиза (дано да е с Норис), Рони ти се промъкваш и взимаш нещо важно, което ще му трябва или каквото видиш, каквото сметнеш за добре и излизаш, след това всички отиваме в нужната стая, ако някой е загазил - ше се върнем за него!! Имам лоши спомени... - Засмях се леко и се обърнах към Драко.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 9:40 am

Аз изникнах изненадващо от вратата и ги видях всичките на едно място! Тъкмо ги търсех!
- Имам идея за Филч! - казах аз.
- Той няма да тръгне да прави магия! Ако някой помни, но Филч е безсилен! Помните ли? Мисля, че трябва да направим нещо друго! Слушайте!
- Аз отивам към трофейната зала с Джини, защото тя ще ми е нужна! Започвам да правя магии по трофеите, а Джини ще се разписка за помощ! Филч веднага ще си помисли, че има бой и ще дойде на момента! Дотогава с нея ще сме офейкали и като влезне Драко ще е сложил бомбичките! Ще ги настъпи и ще полудее! Докато е в трофейна Драко и Вероника ще му обърнат кабинета с главата на долу и ще го нацапат с кал от вън! Той ще се върне да си сложи обувки и да си натопи краката във вода, защото целите ще са опукани от бомбичките! Той винаги си слага морса сол във горещата вода! Вероника ще смени солта с натриев глицерин! Той изглежда като СОЛ буквално! Той ще си сложи и като сложи краката те ще изгорят от натрия! И на тубичката да има бележка: "Поздрави, дано са ти добре краката!"- завърших аз!
- Какво мислите за моя план?
Върнете се в началото Go down
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец
Ginny Weasley


Брой мнения : 236
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Scottland

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:35 am

Аз се обърнах, той беше изникнал толкова бързо, ча се очудих как го е направил. Изгледах го сякаш е дошъл непоканен, както и беше, но планът му беше добър. Затова отговорих:
- Идеално, само трябва да намерим нови бомбички - засмях се - Може да купим от магазина на братята ми... Просто давам предложение, аз имам достатъчно галеони, пък и на мен може да ми ги дадът безплатно, защото все пак съм тяхната малка сестричка. Smile
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:38 am

- Ще бъде страхотно! - отвърнах аз!
- Нооо Без мен, за жалост! - казах тъпо..
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 7:51 pm

Аз влезнах в Нужната стая.''Искаше ми се малко да посвиря на пиано''-помислих си аз и изведнъж пред мен се появи едно много старо,но добре запазено.Аз бях изумена.Седнах на стола и започнах да свиря.''Само някой да не ме чуе''-помислих си аз.Страх ме беше да не се излагам пред другите.Но за сега никой не се чуваше да идва.
Малко се чувствах самотна.Всички си бяха по групички,отиваха на някое празно коридорче или стая и правеха най-различни неща.Дори Рони ме беше позабравила покрай Драко.Сам не се виждаше на последък,Георгиус пък не беше тук,а и ако беше щеше да е с Джини.''Е...поне всички бяха щастливи''-помислих си аз и продължих да свиря.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Sponsored content





Една вечер... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една вечер...   Една вечер... - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Една вечер...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: