harrypotter-magic

The magic starts here!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Бомбардировката

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Пон Юли 18, 2011 12:13 am

Почувствах се неловко. О, за бога, цялата ситуация беше неловка. За момент съжалих Джини. Тя искаше само да се впише в групата, а ето как свърши всичко - със сълзи и чувство на вина. Исках да кажа нещо на Джини, нещо, което да я утеши, но не намирах думи. Аз бях виновна за всичко. Чувствах се виновна. Ако не се бях съгласила тя да е примамката, може би всичко щеше да е различно. Но все пак стореното си беше сторено и нямаше за какво да се чудя. Затова исках поне малко да я утеша. Тя бе направила достатъчно.
- Джини, виж, може би се страхуваш от това, че Филч ще каже на професор Макгонъгол за тази вечер, но той няма доказателства. А и няма за какво да се чувстваш виновна. Ти вече си една от нас, Джини. Ние всички заедно ще се подкрепяме, а дори и да ни хванат - всички сме виновни. Така че няма място за сълзи. - казах аз и избърсах от брадичката и една сълза, готова да падне. - Не искам да плачеш. Чу ли? - усмихнах й се приятелски. Това момиче бе направило достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 236
Местожителство : Scottland

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Пон Юли 18, 2011 12:22 am

Аз подсмръкнах още няколко пъти и видях как Малфой ме гледа все едно аз съм виновна, все едно ще ни хванат и че всичко ще е заради мен. Това ме ядоса... но не го показах и няколко сълзи отново паднаха от лицето ми. Тихо започнах да говоря:
- Когато видях как Малфой се измъква и как Филч и Г-жа Норис са още на земята потресени...реших, че това е моят момент да се измъкна, помислих че Филч няма да ме забележи, но той... той не трябваше да ме вижда... Когато ми викна да спра, аз се уплаших още повече и побягнах точно това ме сапси, иначе Филч щеше да види къде влизам... Мисля , че ти си с мен, но останалите... Те...сякаш искаха да ме използват само за примамка... кАзах ви, че ако искате ще се тръгна... и няма да кажа никого, не беше нужно да .. - ставайки от стола тя простена - Ще си вървя ии... няма да казвам на никой, виждам, че не съм ви нужна... Спокойно Драко, няма да загазиш заради мен...
Протегнах ръка към дръжката на вратата.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

Брой мнения : 162

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Пон Юли 18, 2011 2:27 am

Докато се разиграваше сцената аз се бях излегнала и се усмихвах, усмивка, която скоро премина в смях.

_ Чакайте, чакайте чакайте!! Къде се явява проблема?? - всички ме подлегнаха учудено, нали проблема беше ясен. - Джини успокой се, моля те, не се лигави. Той те видя, видя само теб и то за кратко, слад това ти изчезна в стената. За бога дори и най-великите ммагове като Хари ПОтър и Албус Дъмбълдор НЕ могат да влизат или минават през стени. - Натъртих много на двете имена, предполагах, че примера ще има занчение. - Когато разкаже вички ще мислят, че е бил Пийвс или че просо му се е привидяло, късничко е - аз погледанх към часовника до библиотеката, неусетно беше минало много време. Часа вече беше един и половина. - Не си ти виновна Джини, нито Мери, нито дори Малфой и аз просто защото нищо не се е случило, че да има виновни. Сега ще трябва да с еприберем тихо по стаите и да не издаваме какво сме правили, а когат о се сетим просто да се усмихваме със спомена. Окей ли сте??

Вички поклатиха глави без да кажат нищо, явно часът си казваше думата и на всички им се спеше. Хайде сега подканих ги аз сякаш бях възраста и знаех какво правя - не определено не знаех, но май се справях добре. КОгато всички излязоха навън, аз се обърнах и духнах всички свещички в стаята, затворих вратата, а тя бавно изчезна.

Някъде на половината път ние се разделихме казвайки си по едно тихо лека нощ и очаквайки сладващата си среща.
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 159
Местожителство : Смолян

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Пон Юли 18, 2011 8:57 am

През цялото време аз вървях зад тях и ги слушах какво правят и какво говорят.. Мисля да си изкажа, но незнайно защо не мога да го направя. .Нещо в мен напира.. С голяма учуда тръгнах към общата стана на Слидерин!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    

Бомбардировката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2