harrypotter-magic

The magic starts here!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Бомбардировката

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 9:48 pm

Тичах на път към нужната стая и проклинах този, който бе измислил забраната за магипортиране от невръстни. Надявах се да не съм закъсняла.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 181
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 9:51 pm

-А ето я и Мери-казах аз на Рони-Хей Мери-усмихнах се аз-къде е Драко? о:
Вижте профила на потребителя http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

Брой мнения : 162

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 9:54 pm

Беше много тихо а ве1ерня час баше минал много отдава

- Тихо вие двечките - изсшушках им а след това се ослушах - ето Драко идва
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

Брой мнения : 236
Местожителство : Scottland

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 9:54 pm

Докато Мери тичаше аз си търсех мантията, беше вечер и бях по нощница, за това по най - бързия начин се оправих и по другия коридор започнах да вървя с леко забързана крачка. Мислех си дали Хари ще е там, дали въобще ще има някой преди мен. И точно когато свих след ъгъла се блъснах в едно момче, което не познавах... Бях толкова изненадана от факта, който той ми каза. И той отиваше към Нужната стая и нещо си мърмореше...Не го чувах!
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 189

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 9:56 pm

Драко трябваше бързо да стигне от нужната стая до мястото където щяха да бомбардират което беше доста близо. Но тъй като подовете бяха гладки, той махна наметалото си, седна върху него засили се по хлъзгавият под и започна да се пързаля с бясна скорост. Стигайки до другите сложи краката си, завъртя се на 360 градуса два пъти и все така стоейки на пода каза:
- Не сте започнали без мен нали?
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 9:59 pm

- О Драко ето те. Как да започнем без теб като ти знаеш къде са бомбичките. - огледах се и видях ново лице - Ей, ти коя си??? - запитах аз - Какво рпавия тя тук?? Някой знае ли -много се бях паникьосала - Няма занчение всички бъдете тихи -МНОГО тихи , и не тичайте нит овикайте моллля ви
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:02 pm

Всички ли сме тук? - Видях едно ново момиче с червена коса. - Здравей. Аз съм Мери, а ти си?
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:04 pm

- Не така Мери - обърнах се към новата - Нали няма да ни изпотиш е вупросът, а след тов любезностите
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:05 pm

Джини влезна заедно с Драко и когато се чуха разни мнение на разни хора тя каза:
- Амии...ъъ...какво да кажа освен...Приятно ми е, аз съм Джини Уизли. Иии... Просто ми трябваше нужната стая, за да се усамотя, но явно вече има хора в нея, ако ви прече ще си тръгна... - каза Джини плахо и леко се обърна към вратата все едно си тръгва, но...
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:06 pm

- Всичко това трябва да остане между нас. - казах аз. Иначе всички ще пострадаме.
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:07 pm

Преди да протегне ръка, за да отвори вратата и да си тръгне, Джини каза:
- Ако това наистина е първия ви въпроса... не, няма да кажа на никого за тези тайни събирания...
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:08 pm

Драко се изправи и погледна към мястото на Филч. Изведнъж чу леко изсъскване и простена тихо и ядосано:
- Норис!!! Трябва да минем покрай бълхарката на дъртака и тогава ще можем да вземем бомбичките. За ваша радост ето тук - той посочи една дупка в отсрещната стена. - Е дупката със бомбичките, но котката след около секунди ще дойде, за това чакайте малко.
Той насочи пръчката си и прошепна тихо:
- Акцио миризливи бомбички.
След миг от дупката излезе една малка торбичка. Драко леко я придърпваше чрез магията към себе си. Когато тя беше едва на метър от него, Рони я взема и я отвори. По - образа, който се беше появил на лицето и си личеше че вътре има доста бомбички.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:13 pm

- Драко та това е магия поне за 3ти курс - оърнах се към него , погледанх го в очите и се усмихнах мило. Това стане леко неловк о затова продължих - Някой да отвори Стаята бързо !! трябва да се скрием някъде.. преди проклетата котка да ни е видяла - ще ни изпорти веднага!!

Софи се засили към вратата и бузро направи 3 обикоко пред нея. Появи се малка врата през, която всички се промушихме. Озовахме ве в същаа стая като на сбирката

** пишете сега в Нужната стая на старата тема**
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:35 pm

Бяхме вече навън,а не мен ми хрумна нещо.
- Кой е най-смел - казвайки това погледнах към Малфой извърнах бурзо поглед и се поправих - или просто.. Кой е най - невинен ?? Можете да кажете че ссте си забравил паралота ние ще сложим бомбичките. След това аз ще се засиля към Филч да го разсея и ''невинния'' тряба да бяга към Нужната Стая, където другите вече ще се се скрили - Млъкнах и ги огледах един по един право в очите - Накрая остава само и аз да вляза там и накратко всичко е готово. Филч няма да може да влезе при нас ако съм достата1но бърза!!
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:37 pm

Момичето реши то да пробва и беше готово да тръгне когато той хвана ръката и и я придърпа отново към групичката.
- Ей Потър имам много по - добра идея. Нека новата свърши нещо искате ли? Все пак тя изглежда наистина доста невинна. Сама из коридорите, търсейки самотно място, ето. Ще се справиш надявам се? - момичето погледна леко притеснено и той каза - Съгласни ли сте всички?
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:40 pm

Аз съм съгласна. Джини е най-подходяща.
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:44 pm

Когато тя чух какво каза Драко сърцето ми затуптя и за част от секундата не можах да си поема въздух... Още в първи курс...в началото на годината, но пък какво... все пак съм си забравила паролата, размислих аз ии казах:
- Щом всички сте съгласни и аз естествено, добре... нека аз да отвлека вниманието на Филч...
Имах чувството, че това е някаква измама, че им върша черната работа, но нямаше какво друго да направя... Исках да се впиша! Погледнах притеснено към Драко и казах:
- Кажете ми какво да направя...
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:51 pm

- Нищо особено - казах аз поглеждайки я придизвикателно - просто отиваш там заставаш на центъра на коридора и започваш да стенеш , достатачно силно Филч на те чуе , но никой друг. Ясно??
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:53 pm

Драко погледна Уизли:
- Виж сега... отиваш ето там, точно по средата между едната стена и кабинката на Филч, но така че той да не те вижда добре. Започваш да стенеш, въздишаш и така нататък, сякаш си притеснена, нещо се е случило. Той ще дойде ще му обясниш и ще опита да те заведе към общата стая, а за да тръгнете натам ще минете покрай нас. Догава ти ще се отдръпнеш леко на страна, а ние си знаем работата, ясно?
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 10:54 pm

Аз притеснено попитах:
- А ако някой друг дойде... Ако не е Филч или Г-жа Норис?? Какво да правя??
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 11:01 pm

Ще приложа заклинанието Конюктивитис, след това всички си плюем на петите, влизаме в нужната стая и чакаме всичко да утихне. Съгласни ли сте?
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 11:12 pm

Аз кимнах с разбиране и тръгнах бавно и плахо към мястото където трябваше да се разплача... Отзад те шептяха: "По - бързо Уизли, нямаме цяла вечер на разположение..." Аз позабързах малко крачката и застанах близо до вратата на Филч, която беше леко открехната и вътре се виждаше само една малка лампа, която беше включена и премигваше. Трябваше да започна да плача, те се бяха скрили зад ъгъла и гледаха... Аз започнах да плача, чух зловещото мяукане на Г-жа Норис, след нея и стъпките на Филч. вратата се отвори скърцайки и странният пазач излезна. Гледаше ме съмнително, все едно знаеше, че кроим нещо, но въпреки това попита:
- Ей ти, момиче, какво ти има? Защо плачеш? Да не би това да е от онези планове на някой първокурсник? - след това се засмя леко.
Аз се притесних, но запазих самобладание и отговорих:
- Не Г-н Филч, аз... да ... аз съм първокурсничка ии.. не мога да си вляза в стаята ..забравих паролата за стаята...какво ще правя сега?? Не си спомням дори буква от нея. - След последната дума усетих как госпожа Норис минава зад мен, една сълза падна по дясната ми буза на земята малко пред крака ми.
Филч ме погледна подозрително и каза:
- Ела с мен, ще помоля Минерва да ти помогне, днес тя е дежурна по коридорите.
Когато останалите от групичката видяха как завиваме зад поредния коридор, те... (вие продължавате)
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 11:21 pm

Аз се засилих към Филч и метнах една бомбичка по него:
-Миризливко ела насам хайдее !!- засилих се да бягам по коридорите. Той се почуди дали да тругне след мен или да хване другото момиче , но не устоя и се затичка коцукайки след мен и викайки.

Джини се сккри зад едни доспехи, а след като заминахме тя се обърна и тругна към тайния вход на Хужната Стая.
Надявах се другите да са сложили бомбичките и след като обикалях малко реших че е време да се прибирам и аз. Завих по коридора и се пъхнах зад едно знаме, където в таминнатра нямаше ккак да ме види и хвърлих една бомбичка в обратната посока. Филч се зачуди накъде да тръгне но тръгна след бомбичката - 2ро грешно решение за вечерта.

Тихичко се промъкнха и влязох в стаята през главня вход , който изчезна зад мен.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 11:24 pm

Драко проследи всичко. Потър доста бързо се измъкна, а Филч тръгна обръщайки гръб на скритите деца. Малфой грабна една шепа с бомбички и се плъзна по гръб върху пода. Пързаляше се много бързо и скоро стигна точно зад Филч. Засили се рязко и затвори очи, като премина под краката на пазача. След това скокна и хвърли бомбичките точно в лицето на пазача, който залитна леко от ужасната миризма носеща се от него и падна на земята по задник.
- Човече има и дезадоранти, но ти явно не знаеш това. И шампоан ще ти подейства добре. А сега чао скункс.
Драко хвърли още една точно между краката на Филч и тя експлодира пред лицето му, а Норис също зафунтя ужасно. Драко влезе в нужната стая където беше Рени и изчака другите.
Ginny Weasley
Грифиндорец
Грифиндорец

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    Нед Юли 17, 2011 11:33 pm

Още виждах как Малфой се измъква към Нужната стая, още виждах Филч и Г-жа Норис на пода, още бях в тъмното зад доспехите. Реших, че това е моментът, в който трябва да се измъкна. Извадих пръчката си и се затичх към отсрещния коридор... Тъкмо да се скрия от погледа на Филч зад ъгъла и той извика да спра, аз не му обърнах внимание, продължих към следващия коридор и отново тъкмо да се скрия зад ъгъла и Филч се разкрещя, че ще каже на Макгонагъл и ще отнеме точки от Грифиндор. Аз си казах: " кой ще повярва на този старец без доказателства... " и продължих напред към стаята по най - бързия начин. Когато влезнах вътре, там бяха всички, аз бях последната, мисля, че тъкмо се готвеха да си тръгват без да ме изчакат. Вратата се беше затворила преди Филч да види, че въобще съществува. Аз попитах:
-Е, отмъстихте ли на Филч? Защото сега аз ще имам да му отмъщавам... Видя ме, каза, че ще каже на Макгонагъл и тя щяла да отнеме точки от Грифиндор, но... нали няма доказателства.. как ще му повярват, че съм била вън?? Ох...не знам... притеснявам се...Как.. как забога ще се измъкна от тази каша, която забърках...знаех си, че е грешка... Не трябваше...
Аз се разплаках и се почувствах виновна. Седнах на един стол, който преди не беше там, сякаш се беше появил точно, за да мога да седна.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Бомбардировката    

Бомбардировката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: