harrypotter-magic

The magic starts here!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Сбирката за Лорда :д

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

Брой мнения : 162

ПисанеЗаглавие: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:27 pm

Бяха минали вече 10 минъти от както се бяхме уговорили с Малфой. За сега аз бях единствената тук но предполагах че Софи ще се появи скоро. Лошото беше, че стоях пред празна стена - нямаше врата, прозореци или каквото и да е. Започнах да обикалям неврно мисляйки си какво да кажа на другите когато се появят а тук няма впара.

Бяха направила вече няколко кръгчета, когато пгледнах пак към стената, ала в центъра й имаше малка врата! Нямах идея от къде се беше появила или кога, но сега това нямаше значение. Чух ступки по кородора и се обърнах защотоо предполгах, че някой от новите ми приятели идва.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:29 pm

Стигнах до мястото на срещата и видях само Рони. САМО. Кимнах и леко за поздрав. Очаквах да има някаква врата или нещо, наподобяващо вход, но не видях такова, затова реших да я попитам.
- Знаеш ли откъде се влиза?
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 189

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:31 pm

Малфой се беше втурнал направо от общата си стая към Нужната стая. Сега с новите му познати /все още не можеше да каже че всички му бяха приятели/ щяха да се съберат и да поговорят скрито от останалите за Белатрикс Риддъл и най - вече за Черният Лорд. Той мъкнеше две огромни книги в ръце, като бягаше леко с подскоци, за да не паднат книгите и да го забавят още повече. В тях имаше много информация за Вие - знаете - кого и той ги беше намерил в семейната библиотека и реши да ги покаже на останалите и да видят дали ще разберат нещо. Щом отиде пред стената нямаше никого и предположи че другите са вътре.
"Искам да се срещна с останалите които са вътре" - мислеше той и пристъпваше от крак на крак. Вратата се появи и се отвори, а той трябваше много бързо да се шмугне. Плъзна се на колене по пода и влезе в стаята с думите:
- Тук съм.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:31 pm

- Здравей! - казах - запизнаването ни не беше много мило но се надявам да ме извиниш. Ъмм.. ето я вратата. - посочих е центъра на стената където тя токо що се беше появила
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец

Брой мнения : 181
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:34 pm

Аз тичах към мястото където трябваше да се срещнем.Бях закъсняла.Много ме беше яд.Когато пристигнах ги видях...бях последната:-Извинете че се забавих-казах аз задъхано-Тук се появява вратата само ако имаш нужда да влезеш(ако не знаете)само казвам
Вижте профила на потребителя http://missingnoir.deviantart.com/
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:37 pm

- Няма проблеми. Не съм спец в запознанствата. - Усмихнах се. - Ей, бях сигурна, че преди малко тази врата я нямаше тук. Както и да е. Да влизаме. - Казах и пристъпих към вратата.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:38 pm

Малфой ги огледа. Всички се извиняваха че са закъснели, сякаш имаха цял ден.
- Ей хора ние да вършим работа ли сме дошли или какво? Стига сме си губили ценното време за размисъл и да вземем да седнем и да видим какво ще решим накрая.
Драко седна господарски на един от най - хубавите столове, облегна се назад в типичният си стил и изчака момичетата да спрат лигавщините и да седнат, за да започнат работа.
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:41 pm

Седнах накрая на един от столовете и се огледах. Софи липсваше.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:44 pm

Всички се изнизахме през вратата и се озовахме в кръгла стая с 2 хамака , няколко фотьоила и много възглавници, в центъра й имаше голяма стъклена маса на която ни чакаха 4 бирени шейка. прозорци нямаше но стаята беше светла, в единия й край имаше голяма библиотека с много книги.
- Добреее тази стая е уникалнаа!!! - казах аз хвърляйки се на замята. -Целта ни обаче е друга. -казах и последва каратко мълчание - Драко мисля, че ти трябва да ни разкажеш повече за това. -посочих му един по голям гфотьил
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:46 pm

Целите сме в слух. - добавих плахо и погледнах към Драко.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:50 pm

Явно Малфой трябваше да започне. Облегна се невероятно удобно на фотьойла и гледайки към тавана на красивата стая започна:
- Всички сме чували историите за Онзи - който - не - бива - да - се - назовава, нали? - погледна останалите. Те кимнаха и той стана и започна да се разхожда между тях говорейки: Ами както знаем сега потомката на Лорда е тук в училището и ви третира доста забавно. Вие се страхувате да не би тя да се облаче на баща си, на Черният Лорд и да си навлечете моща му. Както също знаем, той е и доста плашещ и господстващ над света, а ние сме някакви хлапета, които се страхуват от дъщеря му, нали? - момичетата наклониха глава засрамено и той каза - Донесох две книги в които пише всичко за Лорда. Аз не знам точната цел заради която сме тук, но лично аз искам да разбера колкото се може повече за Черният Лорд и да се организираме срещу Белатрикс, а после, да се надяваме че не, срещу Волд...Вие - знаете - кого.
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:53 pm

Но защо трябва да сме срещу, а не със нея? - попитах го аз с лека нотка на укор в гласа. - Зад ледената обвивка може да стои съвсем различен човек. Аз например бих искала да я опозная.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 3:57 pm

- Чакай малко Малфой - възпротиви се Софи - мен не ме е страх да не се оплаче на татко си... поне не много.
- Хей, хей споко хора , според мен той е твурде зает, за да обръща внимание на детинската си дъщеря. Според мен това, което трябва да направим е прсто да я пробщим... - това прозвуча много странно, все едно кон да лети, знаех че звучеше като безумица,но мисля че бях права - Тя е нормална,а ии представете си каква мощ бихме придобили сега.. Господи какво говоря- бях се сепнала сама. А ако пък толкова искате да сте срещу нея - обърнах се към Драко - можем порсто да намерим начини да я гадим, но според мен е НАЙ добре да я оставим нея и да направим някоя мащабна глупост
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:00 pm

Той ги изгледна и се засмя:
- Вие сте полудели? Мислите си че тя може и да стане мила? Да, чакайте я. Нека тя мачка вас, но аз няма да се оставя и няма да я оставя да турмози целият хогуортс, защото се мисли за повече от нас. Аз ще предприема нещо, ако иска да извика и него. Нито ме е страх от нея, нито от плешивият и баща. Щом вие искате да се отървете и да минете по - лесно. ДА се сприятелите с момичето, което до преди малко ненавиждахте, добре това е ваше решение, но аз съм против да се сприятеля с нея. Вие какво си мислите, че ще стане принцеска?
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:08 pm

- Само за кажа, че аз никога не съм имала нищо против нея. - Плахо казах - пък и аз все още държа на мнението си, че имайки тази карта - извадих я от джоа си и я сложих на масата - и с липсата на учителски контрол можем да направим нещо много яко и да взривим училището - радосста от идването ми тук си беше отишлаа и вече исках да правя глупости - попринцип не съм така но понякога ме хващат лудите, извинявам се, за което. - поспрях малко и се замислих - Искате ли да откриваме училищни тайни или да се съюзим срещу някой ?? - Погледнах към Драко - Но засъжеление още нямаме врагове - погледнах момчето - и хората от твоя дом - посочих го - не са толкова лоши!

Накрая просто се хвърлих пак на земята и се засмях
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:09 pm

Не сме си и помисляли, че ще стане "принцеска", Драко. Но защо трябва да сме винаги срещу нея и да правим от мухата слон, само за да покажем колко я мразим? Не мисля, че ще тормози целия "Хогуортс", все пак тя е едва първи курс, а колкото и да е знаеща и можеща, не мисля, че директора и учителите ще допуснат тя да се държи грубо с всички, още по-малко да ни "мачка", както каза. - Усетих, че съм прекалила с речта си и замълчах, но се сетих и за още нещо. - Колкото до баща й.. -Стана ми смешно и започнах да се смея с глас, така че не бях сигурна дали другите са разбрали нещо от последвалия въпрос. - От-откъ-къде зна-а-а-еш, че б-баща и е-е плеш-и-и-в?
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:13 pm

Драко се засмя също и каза:
- Аз съм съгласен с Рони, но няма да водя това, защото искам да дам шанс на хафълпаф, да видя дали ще се справите като водачи, или просто се мислите за такива. А иначе аз имам страхотна идея. Знам къде при Филч има скрити смърдящи бомбички, защото аз ги скрих. И много ми се иска този дъртак да научи как миришат. Ако искате да се пробваме или ви е бъзе, да не ви хване дядо Филч?
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:19 pm

- Драко, Драко.. личи си че не си чак толкова изкусен в глупостите - казах това като истински разибрач, а после се засмях. - Може да пробваме с това, което предложи ти, но си мисля, че прсото трябва да се разходим наоколо - сигурна съм , че това място крие много тайни. - после се спрех и се замислих , предложението на Малфой за лидерство не беше никак лош, но не беше чесно - Предложението ти ми харесва, но не искам да бъде толкова нечесно - според мен трябва да гласуваме и да видим, кой е най добур за лидер... имам в предвит като дом а не като човек
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:23 pm

- Слидеринци обичат да водят.. Но това не означава, че са добри водачи, нали? - обърнах се по-скоро към Драко, той беше от Слидерин.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:26 pm

Драко не искаше да го признае но и двете бяха прави.
- Да наистина не сме най - добрите всъщност аз знам кои са най - добрите. Колкото и да не искам да споменавам тази добричка паплач, най - добрите водачи са Грифиндорци, но за в момента нямаме такъв за това мисля че Мери може да води, тъй като е умна. Нали все пак разума ще ни помогне да намерим пътя. Но вие си решете. Аз съм тук за да си правя кефа, не за да водя.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:34 pm

- Трябва да призная макар и да не ми се много иска , че Драко е прав. Мери не е много активна но за сметка на това е мнгоо умна. - позамислих се, поогледах се - Пък и аз и Софи сме от Хафълпаф - тези , които са нито смели, нито умни, нито лукави, уми и друзки - млъкнах, бях лек оразтроена, знаех, че това е истината, но досега не я бях приемала - ние сме тези , на който по погрешка са дадени магически сили. Така че гласувам за Слидерин...
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:37 pm

Рони, не говори така! Защо подценяваш Хафълпаф? Всяко нещо си има място в този свят! Щом е създаден този дом, значи има защо. Не трябва да се подценявате така. Вие сте почтени, лоялни, упорити, знаете добре какво искате.
Драко Малфой
Хафълпафец
Хафълпафец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:41 pm

Драко ги погледна, слуша ги кратко и накрая каза:
- Момичета, какво ще кажете тези да си ги разправяте в градинката, а сега да решим кой ще води нашата малка групичка? И изобщо какво ще правим. Аз както казах предлагам Мери да води и да решим какво ще правим първо още днес, защото не ми се чака до утре. За това моля ви стига лигавщини и се стегнете. Представете си започнахме от Волдемор и завършваме с... и аз незнам.
Тогава се осети че каза името на Черният Лорд. Това не му пречеше, но дали момичетата щяха да се съгласят да са с него, след като го е произнесъл. Но все пак трябваше да решат какво ще правят.
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:46 pm

- да се заемаме с бомбичките за Филч - бях кратка и доста дръпната, не можех да понасям на не съм първа и реши че е мног по добре да мълча отколкото да се карам - Мери колко часа къде и как ще действаме - накратко ПЛАН
Мери Грейнджър
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   Нед Юли 17, 2011 4:51 pm

Предлагам да го направим вечерта, в полунощ например, но трябва да се уверим, че няма никой, който да ни проследи или да знае къде отиваме. Среща отново тук, в полунощ. Съгласни ли сте?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сбирката за Лорда :д   

Сбирката за Лорда :д
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next