harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Битката между Сам и Георгиус!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:12 pm

Да те видим (предварително заклинание: Протего Тоталус)


Последната промяна е направена от Георгиус Велмос на Съб Юли 16, 2011 1:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:17 pm

- Когато приключа с теб ще ми целуваш краката ! - извиках му се и извадих пръчката, която си купих от Оливандър. - Може да съм мъгълокръвен, но съм 10 пъти мъжа , който ти ще бъдеш ! ИНКАРЦЕРУС! (омотва жертвата в въжета)
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:22 pm

Изсмях се и извиках! - Редукто! (орбъща ти заклинанието!)! След това дигнах пръчката към очите му и изкрещях с насмешка! -Конюктивитис(очите) Атмосверата е много зловеща!
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:27 pm

Започнах да се стискам за очите и да се опитвам да фокусирам смеещия се пред мене слидеринец.
- Авис! - извиках аз и се появиха птички , които летяха нейде над главата ми.
- Опугно! - птичките се насочиха към своята жертва и започнаха да го удрят с човките си по главата.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:30 pm

Виках със страшна болка! - Ау.. Господи! Боли! Направих Бомбада напред и всички птички избухнаха! - Сега ще си платиш! Ядосан извиках - Обливиате! ( забравяш какво сме учили от началото на годината ) То премрежи очи и падна на земята забравил всичките магии които беше научил!
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:34 pm

Всичко ми се губеше! Заклинания, умения! Чувствах се сякаш съм в дълбока бездна и имаше само проклетия слидеринец и трофеи... трофеи! Грабнах два златни трофея и замерих Георгиус право в главата с тях. Той се замая и падна на земята.
Върнете се в началото Go down
Георгиус Велмос
Грифиндорец
Грифиндорец
Георгиус Велмос


Брой мнения : 159
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Смолян

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:37 pm

С мъка се вдигнах от земята и започнах да правя Експелиармус по всички трофеи! След това направих Конфиндус (заблуждаване на жертвата)! Докато тя е заблудена и не може да направи от конфиндус и от многото трофеи по главата права магията Бомбада Максима и взривявам половината място и изчезвам..... Но преди да се изсмях зловещо и промърморих! - Казах ти какво щеше да се случи Wink
Върнете се в началото Go down
Сам Певърил
Рейвънкуолец
Рейвънкуолец
Сам Певърил


Брой мнения : 121
Join date : 15.07.2011
Age : 29

Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:46 pm

Изправих се и видях всичко около мене беше натурия. Онзи слидеринец ми се изниза ! Искаше ми се да се извикам от ярост, как му се оставих! Определено нямаше да му се размине.
В този момент чух Филч да идва. Сега какво щях да права!
- Репаро! - всичко счупено започна да се поправя, всичко си отиваше на мястото и точно преди чистача да влезе, всичко беше наред.
Георгиус значи.. ще си плати!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Битката между Сам и Георгиус! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Битката между Сам и Георгиус!   Битката между Сам и Георгиус! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Битката между Сам и Георгиус!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Битката между Софи и Георгиус!
» Драко Малфой VS Георгиус Велмос
» Георгиус Велмос VS Вероника Потър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: