harrypotter-magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harrypotter-magic

The magic starts here!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 4:56 pm

Запътвам се към стълбите, за да видя спалните ни. По тях има постелка с жълти линни отстрани, а по стените няма никакви картини, като се замисля и в общаата стая няма. спрях се обърнах се наазад и се провикнах:
- Хей момичета защо цялото помещение няма никакви украси , картини.. цветя? Искате ли да сложим или да направим не знам .. - наистина не знаех а умът ми препускаше - Като се замисля дори не зная с коя част на замъка сме?? а дали имаме парола или код с който да влизаме?? - това бяха важни неща който още не знаех , дано те да знаят.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 5:01 pm

-Сигурно ръководителя на дома да ни каже-казах аз-А колкото до цветята и картините...ако няма какво друго да правим...може да сложим нещо ^^
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 5:13 pm

"океей, имаш ли някакви плакати или рисунки? Зная, че вашите се мърдат сякаш са живи" с удивление казах аз , докато идвах на сам бях твърде заета да се радвам и не можех да гледам стените. " "аз имам някоолко плаката на любимата си група и една рисунка на феичка която направих сама, но те не се мърдат. Ти имаш ли нещо протов да ги сложим?? А ти имаш ли ??"
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:05 pm

-Аз нямам нищо против.И имам от тези картини и няколко мои рисунки(ама не са нещо особено).....Даже малко ще се оживи тая стая Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:14 pm

- Перфектно! Мойте са на групата NIghtwish ,свирят мъгълски метъл а старата им вокалиска ми е пример в живота!! - казвайки това се смеех - никога няма да мога да пея като нея разбира се , но мнооого бих искала.. Дали в Хогуардс има пияно или хор ?? би било супер
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:22 pm

-Не си единствената която слуша мъгълски метъл тук Wink-казах аз-И аз слушам тази група...а колкото до пиано или хор..би трябвало да има,а и аз свиря на пиано и мога да пея ^^-След малко време аз искарах от куфара си още няколко плаката.-Ето и аз си нося ^_^
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:29 pm

- Свириш и пееш ?!?! Нищо чудно че сме в един дом!! аз също- ето сега вече бях достигнала върха на щастиено за 1 ден.
заедно със Софи започнахме да лепим плакатите - някой мърдащи се други - не толкова. След малко време вече половината стая беше в плакатии и рисунки flower
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:36 pm

-Ти можеш ли да свириш на нещо-попитах аз-Винаги съм искала да свиря и пея в рок група Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:42 pm

- Да мога да свиря на пияно, но е много трудно, защото мога само по слух.- за първи път днес наистина се натъжих - Саответно никой н еискаше да ме вземе в рок групата си! Макар че прекарвах лятото при баща си в Лондон където имаше няколко момичета , който се събираха и правеха стари песни наново, и ме приемаха като вокалиска там
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:46 pm

-То и аз понякога свиря по слух-казах аз.Усетих,че стомаха почва да ме свива:-Гладна ли си?Защото аз малко огладнях :/
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:55 pm

- Знаеш ли, май наистина съм гладна- казах поглеждайки към стомаха си който къркореше- а Къде е Стела ?? Сигурно е отиша в голямата зала за вечеря.
Когато се поогледах видях малък износен пергамент на едно от полицоте. Отодпх да погледна какво е.
- Твоя ли е Софи??- беша малка карта изглежда на Хогуардс - това е карта на училището и ако не е твоя някой е дошъл да я остави защото съм сигурна че предо няколкок минуто я нямаше там.

Като поогледах картата останових, че най вероятно в момента се намирахме в най-източната кула на 3 етаж.
-Ето къде се намираме значи! - казах смеейки се аз. Слънцето залязваше и не се виждашеот нито един прозорец -Колкосъм билаглупава да не забележа!!
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:58 pm

-Не тази карта не е моя...-погледнах я и се засмях-Е...поне сега като тръгнем из училището..няма да се изгубим.Хайде да отиваме в Голямата зала ,че умирам от глад!
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:38 am

- Добро утро Софи!! -- казах аз ставайки и протягайки ръце, а след това и разтърквайки очи- Хей Стела!
ПОгледанх към Софи но тя не беше още будна, а на нощното шкафче имаше бележка : " добър дуел загубенячке, хахаха"

Разтърсих Софи силно ,з а да съм сигурна че е будна
- Дуел ЛИ ?!?! КАКВЪВ дуел?? С кой ? КОга - бях много ядосана, КАКВО беше направила уж срамежливата Софи?!!?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:44 am

Аз усетих някой да ме бута.Събудих се и видях,че това е Рони.Изправих се,видях бележката и много се ядосах."Тоя слидеринец Георгоус играе много нечестно-казах аз на Рони която впрочем изглеждаше доста ядосана и аз я попитах-Каквоооо?!?Бях длъжна да приема,не исках да ме мисли бъзла...-казах сънено аз-А и не искам да те обиждат с тая дума 'мътнород'.Когато някой каже това на приятел се ядосвам и то много...Какво трябваше да направя?''-Прочетох още веднъж бележката и си помислих''Тоя бил много надут ,бе...''
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:50 am

_ ще говорим по пътя надолу - казах аз грабвайки дрехите си и започвайки да се обличам - не искам пак да закъснеем за ядене. Хайде!

Скоростта с която се облякох беше възкитителна. ПОдадох дрехите на Софи като я насърчавах да се оправя по бързо.
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 9:35 pm

Влязохме в стаята, където прозорците бяха отворени и звездите отвън се виждаха.

-Попринцип трябва да си лягаме към 10, но нали нямаме учители все още няма да има нужда да се правим, че спим до 11 часа. - погледнах през прозореца където прелетя една сова - Каквоще правим сега??
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 9:37 pm

Аз предлагам да слушаме малко музика-казах аз-нещо ми се слуша.-но нямах идея как да го пуснем.Отидох до прозореца и се загледах в нощното небе.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 17, 2011 9:41 pm

Наистина и аз не знаех как.
- Нося си мъгълска техника, но доколкото помня тя не работи в Хогуардс. Жалко... можехме да слушаме Nightwish - огледах стаята. ПО големите стени имаше разлепени плакати на групата
Върнете се в началото Go down
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 1:27 pm

От много време не се бях застоявала за дълго в общата стая. Нищо не се беше променило от онзи следобед в който Със Софи украсявахме стаята. Не се беше появявал нов хафълпафец , а пък дори не се бяхме засичали със Стела.

Седнах на дивана пред единят прозорец и котката на Софи легна до мен. Започнах да я галая и се зачудих дали няма някокй в кулата ни. Извиках дпста силно, но отговор нямаше.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 1:30 pm

Аз влезнах в общата стая на Хъфълпаф.Там беше Рони:
-Хей Рони-казах аз-къде се губиш.Не съм се засичала с теб от доста време..
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 1:33 pm

Подскочих от дивана и грабнах пръчката си. Зад мен обаче стпеше нв кой да е друг а Софи.
-хей- отидох да я юрегърна -толкова сее раддвааммммм. Наистина не сме се виждали от много отдавана. Как си ? Как е Сам?
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 1:36 pm

-Ъъъъ добре съм...а за Сам незнам...защо питаш?-попитах аз с малко съмнение.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 1:39 pm

Започнай да оглеждам тавана се едно е много интересен.

- ами.. Не ..знам .. Вие се разбирате чудесно - усмихнах се на въздуха - дори по -добре от нас с Драко.
Върнете се в началото Go down
Софи Лупин
Хафълпафец
Хафълпафец
Софи Лупин


Брой мнения : 181
Join date : 15.07.2011
Age : 26
Местожителство : Plovdiv

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 1:41 pm

Аз я погледнах по сериозно:-Тиии да не намекваш нещо?-погледнах я с още по-голямо съмнение.
Върнете се в началото Go down
http://missingnoir.deviantart.com/
Вероника Потър
Слидеринец
Слидеринец
Вероника Потър


Брой мнения : 162
Join date : 15.07.2011
Age : 26

Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 1:43 pm

- Изглеждам ли все едно намеквам нещо - вдигнах едната си вежда, а после се засмях много силно. Защо тя бе толкова против?!?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая    Общата стая  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Общата Стая!
» от Нужната стая до общите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-magic :: Началото :: Архив-
Идете на: